Záložky

F1 2013

Alternatívne názvy: F1 2013

Napriek tomu, že všetky lineup F1 nemôže pochváliť tým, že žiadne zjavné charakteristické vlastnosti, sa im podarí každý rok priťahujú pozornosť nové a nové herné publikum. F1 2013 - hra, ktorá len potvrdila túto teóriu. Ako developer projektu bol dobre známy tím Codemasters. Len oni sú schopní pravidelne produkovať celkom, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad rovnakých dodatky k dieťaťu a nadchne hráčov každého času silnejší a silnejší. Možno, že vývojári, vedel niečo, čo nechcú, aby osobne skontrolovať, či je presnosť teória?

F1 2013 ks - príliš nelíši od svojich predchodcov príbehu alebo hrateľnosti, ale jeho kvalita je vysoká, je to úplatok zlyhá hráči. Ak ste niekedy hrali vo formule 1, môžete si byť istí, že v novej časti hry sa bude cítiť ako ryba vo vode. Budete mať schôdzku s kariérnom móde známeho, ktorý, aj keď to vyzerá do istej miery uniforme, ale napriek tomu motivuje k akcii dostatočne silno. Sa príliš nezmenilo, a hra fyzika. Niektoré prvky, ako je nie vždy čestný a spravodlivý súdenie, vývojári tiež rozhodli odísť, veriť, zdá sa, že to dáva hre svoje jedinečné čaro. Buďte pripravení na malý problém s uložením, ktoré môže spočiatku zdať fatálne a neodstrániteľné, ale v skutočnosti sú "neexistujúce maličkosti."

Ak chcete začať hru, budete musieť stiahnuť pre-F1 v roku 2013. Dnes, väčšina z torrent trackerov, môžete nájsť odkazy na prevzatie všetky existujúce verzie hry. Preto je celý proces inštalácie z moci trvať niekoľko minút (dobre, a viac v závislosti na rýchlosti internetu, samozrejme). Akonáhle sa dostanete do hry, potom sa stretnúť s už známe z predchádzajúcich projektov sa pohybujú dosť sladký hudobný doprovod, predtým boli zaznamenané podrobnosti rozhrania. Formula 1 2013 - hra, v ktorej obaja skúsení hráči i začiatočníci môžu cítiť "ako doma".

Čo je pravda, nie je možné hovoriť o tom, že v tejto dobe projekt pripravil pre svojich fanúšikov niekoľko prekvapení. Po prvé, je to nový herný mód - klasika, ktorá umožní hráčovi, aby konečne jazdiť na prašných cestách v 80-90s na oldovom a neuveriteľne štýlové autá! Na niečo takého hráča, spýtal sa už dávno, a teraz boli vyslyšané ich modlitby. Stiahnite si Formula 1 2013 môže byť sám o vzácnych vozov, ktoré vytvárajú novú a veľmi teplé, príjemné prostredie - žiadne pracné výpočty, bola nahradená silným charakterom. Správa "starca", nie je jednoduché, ale veľmi príjemné. Ak máte radi pretekanie, ale naozaj musíte vyskúšať si režim Classics!

Aby sme pochopili, čo sme sa bavili po celú dobu, odporúčame, aby prehodnotila F1 2013 video trailer, kde všetky výhody popísané v presnosti do najmenšieho detailu.

 

F1 2013