Záložky

Euro Truck Simulator 2

Alternatívne názvy: Euro Truck Simulator 2

Hra Euro Track Simulator 2 - pokračovanie slávnej pre-life zväzov vodičov simulátor projektu. Ako je vidieť, že hráči na niečí dušu, ako simulátorov, ktoré nerobia 90% vlastníctva v ťahu a rozvíjať mazaný stratégie a plány, ale len dať príležitosť na relaxáciu a žiť život obyčajného človeka. Vývojári tohto projektu boli Česi SCS Software. Pokračovanie legendárneho simulátora kompletne zrekonštruovaná a ponúka lepší výkon, viac zábavné aktivity a samozrejme, viac pokročilé grafiky. Pri tom všetkom si môžete byť istí len tým, že pri pohľade na Euro Truck Simulator 2 videa prívesu.

Hlavným cieľom sledovaným vývojári projektu, bola čo najbližšie k realite hry reality. Teraz nie všetky cesty, budete môcť rýchlo a hladko prekonať, hry Euro Truck Simulator 2 má pre vás pripravil niekoľko prekvapení, ktoré sú pri vykonávaní preťaženie na cestách a karamelky. Sa bude líšiť a spôsobiť dopravné zápchy (ktoré sa môžete naučiť v priebehu hry), a v závislosti na možnosti, ktoré máte na výber z navrhovaných situáciách. Tvorcovia sa snažili zo všetkých síl, pretože sa počítač ide podľa všetkých pravidiel cestnej premávky (s prihliadnutím na všetky nuansy - rušenie správne, drobné konvencie a tak ďalej - to jednoducho nemôže dostať môžete stiahnuť Euro Track Simulator 2).

V súčasnej dobe je projekt dokonale realizovaný systém dopravných značiek. Väčšina z nich sú určené na obmedzenie rýchlosti pohybu vášho hrdinu. Spočiatku nastaviť rýchlostný limit je 90 km, ale ak chcete, aby toto nastavenie môžete vypnúť. Akonáhle ste schopní Euro Truck Simulator 2 k stiahnutiu, uvidíte sami v "legitimity" novej verzii hry, pretože tam sú aj vozidlá obmedzenia rýchlosti na niektorých krajín.

Samozrejme, rovnako ako vo všetkých simuláciách, hra Euro Track Simulator 2 ponúka účastníkom niekoľko urýchlené herný čas. Ovládač môže riadiť bez odpočinku na 11 hodín, ale po tejto dobe, kedy je naliehavo trvať 9 hodín odpočinku, a budete musieť plánovať dopredu, aby bolo možné sa dostať do slušné ubytovanie na noc. Simulácia únavy tiež si uvedomil, veľmi realistický, teraz, že vaša postava bude vyčerpaný únavou, herné obrazovky je úplná tma, a riadenie vozidla bude skutočne stratená, to je pravdepodobné, že vyvolá zasiahnuť svojho hrdinu pri nehode. Potom, aby aj naďalej v Euro Truck Simulator 2 hry, budete musieť opraviť auto na čerpacej stanici. V prípade potreby, simulácie únavy v nastavení možno tiež vypnúť.

Všetky tých, ktorí chcú, aby Euro Truck Simulator 2 zadarmo na stiahnutie oznamuje, že hra v súčasnej dobe stojí asi 20 dolárov, zatiaľ čo si ho kúpim na oficiálnych stránkach.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more