Záložky

Euro Truck Simulator

Alternatívne názvy: Euro Truck Simulator

Hra Euro Track Simulator - pokojná hra, ideálny pre pokojnú prestávku ďaleko chladné zimné večery. Táto simulačné hra, ktorá dokonale stelesňuje najlepšie vlastnosti hospodárskej stratégie. Je to druh herné veterán, ako jeho oficiálne vydanie sa uskutočnilo v roku 2008, 2012 a posledný developeri už boli prezentované jeho pokračovanie. Grafika Hra je rozhodne nie sú tie kvalitné a jasný, ale to sa stalo normou vo veci realizácie simulátory truckerov. Projekty tohto druhu v podstate sa jeho dej a vykonávanie gameplay.

Hra Euro Truck Simulator - vaša šanca, aby sa stal vodič kamiónu. Ak ste vždy snívali o tom stať sa vodič kamiónu prepravu najrôznejšieho tovaru cez rozlohy pôdy, toto je vaša šanca. Hra sa hrá od prvej osobe, ale preto, že na obrazovke sa zobrazia všetky rýchlomery a obrazoviek. Ak chcete lepšie pochopiť, čo je to hra, ktorú môžete vidieť špeciálny Euro Truck Simulator video trailer. Okrem ktoréhokoľvek účastníka budú mať prístup k mape, ktorá bude použitá v predstihu vývozných ciest. Všetko hotové, ako realisticky a premyslene, aby si každý vodič môže nastaviť zrkadlo na seba. Ak chcete zabezpečiť, aby vaša postava nie je unavený, obrazovka nastavená na hodnotu indikátora vo vhodnej mierke.

Euro Truck Simulator Ruska a mnohých ďalších krajín sa podarilo oceniť. V prednej časti každého hráča bude mať obrovský počet misií a úloh, pre ktoré je výkon vďaka motivačný bonus a peňažné ocenenie. Vaša postava sa bude musieť starostlivo sledovať stav vášho vozidla (čo je tiež ľahké robiť špeciálne exponenciálny meradle) a opraviť ju, kedykoľvek budete potrebovať, aby nie uviaznuť niekde na ceste.

Pre ďalšie intríg vás, a aby ste mohli rýchlo sťahovať Euro Truck Simulator, povedal o projekte k dispozícii v kariérnom rebríčku, to znamená, že v priebehu hry budete stáť pred konkrétny účel. K dosiahnutiu hodnosti každej novej práce, budete musieť hrať Euro Truck Simulator, vykonáva množstvo konkrétnych úloh. Hráč nie je znudený, práca s každou novou úrovňou bude zložitejšie.

Ako sa stal razvozyaschim vodič zaťaženie v rôznych smeroch, budete musieť starať o získanie licencie a víz. Pozbierať potrebné množstvo peňazí, môžete si kúpiť povolenie pre vstup do danej krajiny. Zvýšenie nákladov povolenia v závislosti na veľkosti krajiny. Hra navrhnutý tak, aby maličkosti, takže si ako vodič bude potrebné samostatne získať povolenie pre prepravu nebezpečného tovaru. Ako môžete vidieť, nebudete sa nudiť po môžete sťahovať Euro Track Simulator.

Aj napriek skutočnosti, že dnes to nie je možné hrať v Euro Truck Simulator zadarmo na stiahnutie (hodnota sa pohybuje medzi 7-8 doláre), veľa hráčov sú aktívnymi účastníkmi projektu a naučiť sa žiť život trucker.

 

Euro Truck Simulator