Záložky

Escilon

Alternatívne názvy: Escilon

Escilon je hra prehliadača, ktorá je k dispozícii publiku používateľov zadarmo. Toto je originálna hra MMORPG (historický žáner). Projekt sa kvalitatívne líši od súčasných online hier, pretože tvorcovia sa snažili odstrániť rôzne druhy nedostatkov. Vážení hráči, Escylon vás zaujme nielen zaujímavou legendou, ale aj kľúčovými funkciami, ktoré vás príjemne prekvapia a potešia. Vstúpite do sveta jaskynných ľudí a získate príležitosť rozvíjať sa a presťahovať sa do nových svetov, kde sa otvárajú veľké lákavé vyhliadky. Zdá sa teda, že z minulosti vychádzajú do budúcnosti a cítite čaro a zložitosť života v rôznych dobách.

systémových požiadaviek na hru je minimálnych. Vo vašom počítači musia byť nainštalované Windows (XP, Vista alebo Windows 7). Na hranie budete potrebovať zvukovú kartu, klávesnicu a myš. Ak máte pripojenie na internet, môžete sa zaregistrovať a začať hrať hru Escylon online.

Online registrácia na

Escilon vás urobí obyvateľom doby kamennej. Nie je potrebné sťahovať klientske programy. Registrácia Escylonu je jednoduchý a rýchly proces. Stačí len zaregistrovať nový znak napísaním nasledujúcich údajov:

 1. Musíte zadať prihlasovacie meno - prísť s pôvodným názvom vašej postavy Uveďte pohlavie (muž alebo žena)
 2. Zaznamenajte svoju e-mailovú adresu, ale iba svoju skutočnú!
 3. Zadajte svoje heslo, skúste prísť na spoľahlivejšie
 4. Zadajte dátum narodenia

Po vyplnení registračného formulára ostáva stlačiť tlačidlo Prihlásiť sa a hra Escylon online bude pre vás k dispozícii. Poznajte pravdu veľkorysého a pochopte pravdu bezohľadných. Čo by bolo pre vašu povahu vhodnejšie? Online hra Escylon vám pomôže prísť na to.

Aby ste pochopili, ako by sa malo hrať Escylon, musíte sa najskôr zúčastniť školiaceho kurzu v ohni. Po úspešnom dokončení tejto úlohy získate bod podpory statu a niekoľko užitočných vecí. Keď pochopíte mechanizmus hry, budete môcť navštíviť všetky dostupné miesta. Escilon online hra zahŕňa nadzemné aj podzemné polohy.

nadzemných je pevnina, ostrovy a moria a podzemí je labyrint. Na všetkých miestach bude množstvo zvierat, z ktorých zdroje pravidelne upadajú a ktoré by sa mali zbierať. Pretože musíte v hre vytvoriť všetko sami, zdroje, ktoré vypadli, budú užitočné na vytváranie mastí, výrobu oblečenia a zbraní. Ale podrobnejšie sa na to pozrieme neskôr.

Tak sme zistili, kde sa hra odohráva. Hlavným biotopom divochov je obec Jaskyne. Nachádzajú sa tu nasledujúce umiestnenia:

 • Oheň
 • Jaskyňa hlavného jazdca
 • Duchová jaskyňa
 • Jaskyňa majstrov
 • Battlefield
 • Antistesova chata
 • Obchodný oltár
 • Chrám Opifex
 • Jaskyňa ľadu
Okrem vyššie uvedených miest máte prístup do rybárskej dediny, kde si môžete kúpiť loď, ako aj splniť úlohu.

Aby ste mohli hrať Escylon, musíte si vybrať, ako chcete vidieť svoju postavu. V online hre Escylon sú bojovníci a kúzelníci. Majú charakteristické vlastnosti a zručnosti. Hlavným parametrom bojovníka je postava. Musíte sa tiež postarať o zvýšenie hnevu a obratnosti. Kúzelníci zdôrazňujú inteligenciu. Okrem toho sa budete musieť uistiť, že so zvýšením úrovne si môžete dať potrebné magické predmety.

Ako už bolo spomenuté, potrebné veci si vytvoríte sami. Escilon je nepretržitý boj o prežitie a prirodzene na tomto svete neprežijete holými rukami. Existuje len veľa zdrojov, ale po získaní niečoho budete musieť vylepšiť ich skôr, ako sa zmení na užitočnú vec. V tejto online hre sú k dispozícii tieto zdroje: rôzne rastliny, huby, korene, kamene, konáre, ako aj rastliny, ktoré padli zo zvierat. Môžete ich použiť až po identifikácii v Jaskyni duchov. Po identifikácii môžete napríklad vyrobiť masť (ak poznáte recept), vymeniť zdroj za niečo užitočnejšie alebo ho jednoducho zjesť a zvýšiť tento stav.

V hre je tiež mena - Shells. Môžete však zarobiť peniaze obchodovaním s rovnakými zdrojmi alebo zvládnutím povolania. Ak máte radi mierovú prácu, staňte sa šamanom alebo majstrom. V takom prípade budú vaše služby dobre zaplatené.

Tvorcovia sa však vždy starali o bojový systém. Zúčastnite sa skupinových bojov s ostatnými hráčmi a zvieratami, ako aj len v dueloch. Vašou zbraňou budú kamene, nože, sekery, palice, palice. Nech už vstúpite do akejkoľvek bitky, vždy sa snažte o víťazstvo! S dôverou vstaňte na vrchol slávy a získajte skúsenosti, ktoré sú potrebné na pokračovanie v ďalšej ceste.

. Online hra sa skladá z plnenia úloh. Všetko to začína prvým questom pri ohni, ktorý dostal od Virtusu. Ďalšie úlohy, ktoré budete mať od starca Antistes. Čím dlhšie budete hrať, tým viac questov. S každou úrovňou sa stávajú zaujímavejšie a rozmanitejšie.

Ako pre úrovne, hrajte online hru Escylon, môžete sa pohybovať z jednej éry do druhej. Každá úroveň má svoje výhody a vlastnosti. Napríklad pre kúzelníkov závisí množstvo many na jednotku inteligencie od úrovne. Bojovníci do 5. úrovne môžu privolať inštruktorov a majstrov stávok alebo únikov na bojovom poli. Charakteristickým rysom štvrtej úrovne je možnosť zvyšovania odbornej kvalifikácie. Ak chcete prejsť a vyhodnotiť všetky tieto mimoriadne úrovne, užiť si atmosféru starovekého sveta, urobiť fascinujúcu cestu cez éry, toto všetko a ešte oveľa viac vám ponúka online hra Escylon.

Registrácia do hry Escylon je k dispozícii každému. Tento tajomný svet je pripravený vás prijať! Vitajte v obrovskej vzrušujúcej virtualizácii! Nechajte hru určite vám veľa potešenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more