Záložky

Eredan iTCG

Alternatívne názvy: Eredan iTCG

Herný Eredan - nový, ale už milovaný milióny voľného prehliadače založené kartové hry. Pohybuje sa prehrávač z reality do neobvyklej čarovného sveta, kde si môžete byť ktokoľvek - veľký bojovník a obchodu Sprievodca jednoduché mešťan alebo kúzelník. Hra zachytáva doslova od prvej sekundy, ako vo svete snov, je veľmi vzrušujúce. Napriek tomu, že hra je deklarovaná ako karta, rôzne ťahov je jednoducho úžasná. A to pomáha poskytovať svet fantázie a neuveriteľné množstvo herných ťahov.

Požiadavky hry sú veľmi jednoduchá:

1.                        Prístup k internetu rýchlosťou nie menšou ako 500 K / sec.

2.                        OS - XP, Vista, 7 alebo podobný.

3.                        Pamäť aspoň 1GB

4.                        Grafická karta a zvuková karta.

. 5.                        Minimálna manažérske zručnosti typu solitaire hru.

Hráč nájde niečo pre každého - napríklad zbieranie kariet a hrdinu, obchod s ostatnými hráčmi hry, zúčastňovať sa turnajov, hier a mnoho hier. Eredan iTCG on-line - viac ako 700 kariet, ktoré zaistia nespočetné kombinácie. A potom - všetci mechanici hry je navrhnutý pre čo ste sa pozrieť na karty a ich kombinácií, a že zmena

Ak ste sa rozhodli zapojiť sa do zberu, buďte pripravení na to, že budete musieť hľadať jednoduché a zložité mapy, vzácne a bežné, a tak

Dokonca aj dnes, milióny hráčov trávia mnoho hodín u kartovej hry. A každý deň tam sú viac a viac. V Eredan iTCG registrovaný jednoduchý je tiež zadarmo. Jediná vec, ktorá môže komplikovať trochu to - je absencia ruskej verzii. Budete musieť hrať elementárne znalosť angličtiny.

Hra rozhranie je jednoduché, priateľský a zároveň intuitívne, takže nie je žiadna práca, aby pochopili, čo majú robiť a ako. Vývojári sa podarilo nielen vytvoriť skvelú hru, ale zároveň poskytujú vstup do neho dvoma spôsobmi - jednoducho zaregistrovať alebo vstúpiť cez Facebook (Facebook).

Na začiatku hry vám pomôže usadiť sa dievča Amnesia. A vzdelávací program sa skladá z troch krokov. Ale autori tvrdia, že zvláštna pozornosť by sa mala venovať prvý krok. V tom do bitky proti dvom vlkmi je hrdina. Je to tu, musíme zistiť, aké sú otázky, a ako hrajú. Za to, že by ste mali konať s rasami, pretože hrdina môže patriť do jednej z niekoľkých rás - ľudia, elfovia, zvieratá, nemŕtvy atď atď Okrem toho, každý znak je viazaná na triedy. V ich hre, príliš málo - zažil ťažký bojovník, svetlo prsty záškodník múdry kňaz. K dispozícii je tiež cech, ktorí sú zodpovední za odborné zručnosti.

Druhá fáza prípravy bude musieť bojovať s vojakmi. Play Eredan iTCG Je tiež zaujímavé, pretože sa vždy hrať so skutočnými hrdinami, poučiť sa z nich umenie boja, a tak, aby ich vlastné rozhodnutie, nájsť cestu von z ťažkej situácie.

V Eredan iTCG hrať môže byť nekonečný, pretože tam bude nielen zhromaždiť zbierku, ale tiež svoje vlastné balíčky, a tak kombinácia atď Navyše, hra store kupovať drahé a cenné mapy, rýchlo čerpaná hrdinu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more