Záložky

Klonové vojny éra

Alternatívne názvy: Klonové vojny éra

Iste, počul meno, si myslíte, že hra je ďalší klon Era fantázie, ktorá vás zavedie do sveta neskutočných udalostí. Ale poponáhľajte si, aby rozptýlil svojej fantázii. Táto hra - je viac než len on-line hry. To bolo vytvorené obyčajných ľudí, ktorí chcú pomôcť rovnaké obyčajní ľudia nájsť svoje miesto v živote. Okrem toho, táto hra - skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze navyše. Mali by ste jednoducho pripojiť k pochopeniu, ako neobvyklé skutočnosti je to hra.

Tento výnimočný projekt, ktorý, aj keď na prvý pohľad, že je ťažké uveriť, vám pomôže uvedomiť si seba v reálnom živote. Táto ekonomická stratégia. Registráciou do hry, ocitnete sa vo virtuálnom meste, kde ľudia žijú, rozvíjajúcej sa politiky, ekonomiky. A vaša postava bude vaša pravá klon. Hranie v ére klonov zadarmo, budete môcť súčasne podieľať sa na rozvoji skutočné podnikanie, ktoré budú popísané nižšie.

Rovnako ako u všetkých on-line projektoch, Obdobie Clone Proces registrácia je povinná a nevyhnutná. Celá hra rozhranie preložená do ruštiny, tak vysporiadať sa špecifikami vyplnením registračného formulára a všetky základné tipy hra nie je ťažké.

1. Ak chcete spustiť registrácii budete musieť ísť podľa mena odkazu rovnaké sa nachádza v hornej časti stránky.

2 . Ďalšie otvoril pred vami registračný formulár, budete musieť vyplniť všetky polia tak, aby podľa pokynov systému, potom môžete začal počas Vojny Klonov hrať.

V prípade potreby, každý úplne nový člen projektu budú môcť používať svoje domovskej stránky Facebook alebo FaceBook vstúpiť do hry.

K dnešnému dňu, projekt sa podieľa viac ako 400.000 ľudí a podľa štatistík väčšina z nich boli schopní vzdať sa práce úplne spokojní s zárobkov získaných v hre. Všetci hráči nielen komunikovať spolu navzájom cez hru, ale tiež pravidelne organizovať stretnutia v reálnom živote, ktoré zdieľajú herný zážitok s novými hráčmi.

Podstata hry - žiť život svojho klonu pracovať, rozvíjať, snažia sa zarobiť čo najviac peňazí, ktoré uspokoja všetky ich potreby. Môžete hrať hru Clone Era rozvíjať a ponúkať svoje nápady a projekty, z ktorých každá sa bude zaoberať správou systému, a ak je prijatý, platiť ju v živote. Proces vývoja hry závisí len na vašej fantázii, tak neváhajte! Budete potrebovať len dať rozkaz k jeho klon, bude systematicky vykonávať, aj keď nemôžeš dlhšiu dobu k návšteve projektu.

V Dominikánskej republike je teraz aktívne rozvíjať ranč "Land of the Clones", časť príjmov z činnosti, ktorá je zameraná na Clone Era on-line, aby podporovali najviac aktívny a talentovaných hráčov. Tiež najoddanejší zdatní hráči projekt môže získať ako stimul cenu drahých šperkov vyrobených v závode, takisto vo vlastníctve projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more