Záložky

získavalo

Alternatívne názvy: získavalo

Hra je zaradená do hry Druhá svetová vojna pokračuje.

Aj keď sa vo vojenskej téme vytvorilo veľa herných produktov, vývojárov stále prenasleduje. Každý si ctí sen vytvoriť niečo, čo sa bude výrazne odlišovať od konkurencie. Jedným z týchto pokusov bola hra Enlisted, multiplayerová strieľačka na strane klienta, ktorá vysiela epizódy druhej svetovej vojny v reálnom živote.

Autorom projektu je lotyšská spoločnosť Darkflow Software, ktorej sa podarilo upozorniť na jej inteligenciu dosť netradičným spôsobom. V Enlisted, spolu s ďalšími misiami, existuje komický aprílový režim, keď vojaci bojujú iba v šortkách, vyzbrojení príbormi spolu s konvenčnými zbraňami a ako ochrana slúžia panvice, cedníky a oblátky. Myšlienka sa hráčom veľmi páčila a na ich žiadosť bol vydaný ako samostatný produkt s názvom Cuisine Royale.

Okrem vtipnej degresie, inak tí, ktorí si chcú stiahnuť zapísaných, dostanú vážny, vyvážený a premyslený scenár veľkej vojny. Ako hovoria samotní vývojári, chceli sa vyhnúť klasickej verzii misií a bojov, keď skupiny účastníkov medzi sebou bojujú o určitú odmenu, ktorá vyzerá skôr ako športová súťaž ako skutočná stratégia.

Informácie o vrcholoch hry.

Autori však nechceli nielen, ale nemohli úplne pripraviť hráčov o možnosť zmerať svoju silu. Hlavnou úlohou sa však stalo jej pozdvihnutie na novú úroveň. Akonáhle začnete hrať Enlisted, môžete si vytvoriť svoje vlastné tímy a poslať ich na misiu, čím si osobne vypracujete plán jeho implementácie. Každý vojak je skutočný človek, a preto vždy existuje ľudský faktor. Po výbere poslania premýšľajte o stratégii a rozdeľujte objednávky:

    Zaujať pozíciu a získať oporu na zemi;
  • Držte nepriateľa až do posledného; Poskytnite prístup pre svoj tím;
  • Vyhodiť do povetria most;
  • Zničte obrnené vozidlá atď. atď.

Najprv si musíte stiahnuť hru zapísanú na PS (ostatné platformy zatiaľ nie sú k dispozícii) a až potom môžete ovládať virtuálny priestor.

Počas práce na projekte sa autori rozhodli poskytnúť hráčom príležitosť konať tak od prvej, ako aj od tretej osoby. Neskôr si však mysleli, že pohľad na vonkajšieho pozorovateľa je ľahší, pretože umožňuje posúdiť situáciu z rôznych uhlov, ktoré v reálnom svete nie sú k dispozícii. Keďže sa dôraz kladie na realizmus, rozhodlo sa úplne odstrániť pohľad tretej osoby, čo účastníkom umožnilo cítiť všetky tie emócie vojaka uväznené v priekope, keď sa k nemu obracia obrovská nádrž.

Môžete hrať hru zapísanú ako súčasť skupiny až 20 ľudí a súčasne je na bojisku niekedy až 150 účastníkov. Toto obmedzenie nie je náhodné, pretože čím viac vojakov je na mieste, tým vážnejšie sú požiadavky na podrobnosti a počítačové schopnosti. Pokiaľ ide o otázku realizmu, oplatí sa povedať, že sily strán sa nemusia rovnať, pretože v skutočnosti neexistuje. Niekedy je nepriateľ výrazne nad vami, ale nikto operáciu nezrušil. Existuje však možnosť postaviť sa poslednému vojakovi alebo až do úspešného ukončenia misie.

Ďalšou črtou zapísanej hračky pre iPlayer je to, že tu nie je jedinečný každý vojak, ale aj zbraň so svojou históriou, chybami a značkami. Bojový arzenál je pomerne rozsiahly, takže existujú ľahké osobné zbrane a výstroj všetkých kalibrov. Už v okamihu oznámenia hra Enlisted získala sympatie bežných hráčov a profesionálov. Zostáva si vytvoriť svoj vlastný názor pripojením sa k hre.

 

získavalo