Záložky

Empire Vesmír 3

Alternatívne názvy: Empire Vesmír 3

Empire Universe 3 on - bez prehliadača fantastické multiplayer hra vesmírne objekty so strategickým zaujatosti. Projekt z Playzo a Blackmoon hry ponúka užívateľom vrátiť sa do neuveriteľného sveta 3D formáte, ktorý vám poskytne neobmedzený herný zážitok. Budete si môcť zvoliť vhodný štýl hry a presnejšie zamerať na veci, ktoré naozaj príde na myseľ. Napríklad, máte plné právo vziať sám do hrateľnosti, ale ak sa rozhodnete, že je dobrý nápad požiadať o pomoc podobne zmýšľajúcich ľudí, nič nebráni spojenectvo so susednými ríšami. Tiež okupácie sa môžu líšiť. Chceš, urobiť nejaký výskum, ak máte talent, vyskúšať sami v obchode pocit, že žijete v statočného bojovníka - pristúpiť k boju. Počnúc malý, snažíme sa postupne urobiť skvelú kariéru. Hra Empire Universe 3 - najlepší spôsob, ako uspokojiť svoje ambície a majú veľký čas!

Armádny veliteľ medzihviezdny urobíte najjednoduchšie Empire Universe 3 registrácii. Jediné, čo musíte urobiť - je vyplniť pár riadkov. Vyplňte do príslušných polí užívateľské meno, e-mailovú adresu a heslo. Majte na pamäti, že skutočnosť, že registrácia súhlasíte s podmienkami tejto zmluvy. Akonáhle je vytvorený účet, môžete si stiahnuť hru a dostať sa do hry. Ďalšou výhodou tohto riešenia je, že je pomerne skromné ​​požiadavky na systém. Takže pripojiť hernej komunity môžu aj tí, ktorí si nemôžu dovoliť strmé počítač. Dostupnosť, jednoduchosť rozhrania, zaujímavé udalosti odohrávajúce sa vo virtuálnom galaxii, veľa ciest vývoja - všetky hrajú úlohu, a už v hre dnes môžete bezpečne pochváliť veľký počet užívateľov.

Spustenie hrať hru Empire Universe 3, mali by ste vedieť, čo robiť v prvom rade. Čakáte úlohu v najteplejších bitkách, a preto musia byť pripravené vopred. Akonáhle sa stanete vlastníkom vesmírne ríše, dokonca aj na prvý pohľad myslieť na konštrukcii vojenských vozidiel, potom si cenu vojakov v jeho armáde a formovanie skupín. Dôležitým bodom je výcvik bojovníkov. Ako vŕtať svojim vojakom, aby sa zvýšili šance na úspech v bitke. Nezabudnite, že armáda musí byť, a že potrebuje nejaké peniaze. Boli ste schopní adekvátne financovať armáda sa musí vysporiadať s obchodom a sledovať obrat peňazí vo vašom vlastníctve. Ekonomická zložka je hra zaujímavejšia. S myseľ robiť obchod s iným hráčom - ste na ramene, pretože pomáha pohybovať dopredu a rozvíjať. Keď sa cítite pripravení pripojiť sa k bitke, neváhajte ísť na bojisko a ukázať nenávidených nepriateľov, ktoré sú schopné!

V priebehu času, vaše impérium sa stane prosperujúce územia, a jej silný, všeobecne rešpektovaný, verí hostiteľa. Empire Universe 3 zadarmo bude vykonávať ďalekosiahle plány, plus všetko, ako dostať veľkú radosť z tak nasýtený v mnohých ohľadoch. Ak sa páči hru, v ktorej môžete realizovať svoje vojenské nadanie, a dokonca aj vedľa tohto bochníka úspešne razrulit ťažkých situácií - znamená Empire Universe 3 vy nie sklamať. Môžeme len Prajeme Vám veľa šťastia a vždy rainbow náladu!

 

Ríša Vesmír 3 on-line registrácia