Záložky

Empire Universe 2

Alternatívne názvy: Empire Universe 2

Herný Empire Vesmír 2 vytvorila prehliadače založené na masívne online hru, kde si môžete vybrať svoju vlastnú cestu v galaxii. Budete si môcť vybrať z 9 rôznych rás s unikátnymi vlastnosťami a štatistiky počnúc miesta na galaktickej mape hre Empire Vesmír II . Zbierať 10 rôznych zdrojov cez banské asteroidov a úlomkov, nakonfigurujte 21 iné kozmickej lode podvozok s viac než 66 dielov - to vám umožní mať veľa príležitostí na experimentovanie. S 146 rôzne technológie na výskum tejto hry nemôže byť vyhrali alebo prehrali. Tam je silný dôraz na spojenecké hry Empire Vesmír 2 on-line , a dôvod, prečo by ste sa mali pripojiť k jednej z mnohé ríše, alebo si vytvoriť vlastné. Použite svoje vojnové lode do boja v reálnom čase bitky proti stovkám hráčov súperovho družstva a vojakov pôsobiť ako posledná línia obrany, kedy budú zničené všetky vaše lode Empire Vesmír [_2_ ] 2 on-line .

Môžete sa stať učencom, pirát, bojovník, obchodník a nájomný lovec v hre Empire Vesmír 2. S viac než 120 tisíc planét 10000 odvetviach, v hre je dosť miesta pre všetkých!

Pred prehrávaním Empire Vesmír 2, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz , 1GB RAM, Grafická karta - 128 MB Pripojte sa do hry Empire Vesmír II neberie moc času a jednoduché:

1 .                   Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2 .                   Zadajte,

3 .                   Zadajte platný e-mail;

4 .                   Zadajte bezpečné heslo,

. 5.                   Vyberte položku "Registrácia" a Empire Vesmír 2 registrácia je u konca.

Hra má charakteristické rysy. To je hra, ktorá má ako prvý na svete 3D priestor grafický engine, ktorý je použitý JavaScript. Hra Empire Vesmír II ponuky bitka v reálnom čase, rovnako ako on-line správy o bitkách, 10 rôznych zdrojov, 21 rôznych kozmická loď podvozok 146 technológie. Kozmické lode Empire Vesmír 2 on-line môže byť plne zostavený z 66 rôznych komponentov. Už postavené kozmické lode môžu byť rekonštruované alebo upgradovať - ​​velitelia vplyv na silu flotily. Silný dôraz hra Empire Vesmír 2 vykonáva odbory na podporu. Zarovnanie (neutrálny, prieskumník, bojovník, pirát, obchodník, lovec) prehrávač založený na jeho štýlu hry Empire Vesmír 2 on-line .

Hráči môžu byť zoskupené do ríš, môžete organizovať boj kampane, planéty možno vyhrať.

Budete Empire Vesmír 2 hry a uvedomiť si, že za prvých 30 dní si môžete vytvoriť svoj planétu, začať skúmať, aby sa zdrojov, atď atď V tomto okamihu, vaša planéta bude plne chránená, ale vaša flotily môže byť napadnutý. Po 30 dňoch, ochrana Empire Vesmír 2 on-line je u konca, bez ohľadu na to, koľko bodov máte.

Herný Empire Vesmír 2 vám dá možnosť bombardovať lode na povrchu, ktorý môže byť napadnutý sond. Lode na planéte zvanej primerané a zahŕňajú opravy lodí, lode obnovy, cievy.

Herný Empire Vesmír II vám poskytne s rôznymi národmi. Napríklad Dzhamozoidy - národ, ktorý žil v symbióze so sebou a ich svet. Toto bolo preukázané u loga, ktoré odráža pôvod a jednotu ľudu v hre Empire Vesmír II . Veganiantsy sú trochu pamiatka vôle. Ich metabolizmus je výrazne odlišný od iných plemien Empire Vesmír 2 on-line . Je známe, že ľudia museli prispôsobiť rôznym klimatickým podmienkam, ako sa vyvíjajú. Za týmto účelom, ľudia boli organizované v spolupráci triviálne Empire Vesmír 2 on-line .

Na iných národov, sa môžete dozvedieť viac o hranie Empire Vesmír 2 on-line !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more