Záložky

Empire: Total War

Alternatívne názvy: Empire: Total War

Empire Total War Game - ťahová stratégia dokonale vykonaný kombinuje všetky najlepšie vlastnosti tohto žánru a vzala to najlepšie z vojenskej taktiky. Všetky akcie v rámci projektu vytvoriť v reálnom čase. Táto hra osloví všetkých tých, ktorí sú blázni o hrách na vojenských predmetov. Projekt bol realizovaný v naozaj vysokej kvalite a s dušou - skvelá grafika, animácie je dobre, hra si zaslúži rešpekt. Projekt realizovaný úplne nový systém, grafické, čo vám umožní vychutnať si hru v úžasných morských obrazov. Okrem toho, každý hráč bude mať k dispozícii nové krajiny a neobvykle bohatou flórou. Príjemné prekvapenie - pravidelná zmena poveternostných podmienok.

Nová hra Empire: Total War bude prevedená na vás v čase mimo XVIII storočia. Aby som bol presný, začne hrať všetky akcie v roku 1700, a môžete sledovať historické udalosti a ich vplyv na zmeny až do roku 1799. Avšak, ako dnes sľúbil, projektanti nakoniec bude môcť pokračovať v hre - nové mapy a úlohy budú prezentované v blízkej dobe. Budete sa cítiť v úlohe odvážneho a zodpovedného veliteľa. Pod vaším vedením, bude to nielen more, ale aj pristáť na tvoje milosrdenstvo a rozvážnosť bude počítať celý národ. Vy a vaša postava môže preskúmať, či chcete, aby celý svet. A uistite sa, že všetky vyššie uvedené vo vlastných očiach, môžete hľadať Empire: Total War video trailer.

Ak chcete získať výhodu v hre, budete musieť použiť a zlepšiť svoje diplomatické schopnosti. Pripravte sa na to, čo môžete ponúknuť a organizovať koalícií a aliancií. Na vašich pleciach bude zodpovedný za riadenie novozriadených a dlhých existujúcich obchodných ciest. Aby však bolo možné začať hrať budete musieť stiahnuť pre-Empire: Total War.

V rámci tohto projektu budú účastníci môcť chcieť pokračovať v boji, veliaci iba loď alebo flotilu obsadená tými najlepšími súdy. Akonáhle ste schopní stiahnuť Empire Total War, môžete implementovať do svojich vlastných herných stratégií a plánov. Každý pohyb robil v hre, je to pol roka života. Môžete hrať s ostatnými hráčmi v reálnom čase, pomocou taktické mapy, ale ak je to potrebné, hra môže byť preložený do automatického režimu, s nakladacou taktickej mape nie je nutné.

Každý hráč môže ovládať v Empire: Total War frakciu (jeden na začiatku hry). Napriek skutočnosti, že návrh uviedol viac ako 50 frakcií, primerane k dispozícii účastníkom projektu sú úplne nové len niekoľko z nich, zvyšok bude pridaný ako vývoj a propagáciu.

V hre sú tri hlavné herné časť sveta

1. Severná Amerika.

2. Európa.

3. India.

Východnej Indie a Elephant Coast hodnotená ako obchodných ciest.

Vnútorná test hru a uistite sa, že všetky jeho prednosti, stačí stiahnuť Empire Total War, ponáhľaj sa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more