Záložky

Elsword

Alternatívne názvy: Elsvords

Elsword on-line - V tomto voľnom faytingovy RPG online hru s dvojrozmernej grafiky v anime štýle. Online hra Elsword má podporu gamepad, to znamená, že môžete hrať s joystickom. V tejto hre sa môžete stať legendou, získava víťazstvo nad svojimi súpermi!

Aby bolo možné začať hrať túto hru, budete potrebovať Registrovať Elsword. Pre začiatok, budete musieť ísť do hernej stránky, a stiahnuť hru klienta cez Pando download manager.

Požiadavky na systém potrebný.

Operačný systém: Windows 2000/XP,

CPU: P3 800Hz alebo P4 2. 7GHz;

Pamäť: RAM 256MB alebo 512MB RAM,

Pevný disk: 1.3 GB - 2 GB voľného miesta alebo viac;

Video: GeForce MX400 (32M), alebo GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128 MB);

DirectX: 9. 0C 2006 august alebo vyššej. NET Framework 2. 0 a 9.. 0C 2006 august alebo vyššej. NET Framework 2.

Inštalácia hry klienta, postupujte podľa pokynov na inštaláciu (detail inštalácia maľoval na domovskej stránke vo "hre"). Po dokončení inštalácie a vstupujúci do hry, zadajte svoje prihlasovacie meno a heslo. Registrácia na túto skutočnosť v hre Elsword končí a môžete začať hrať!

Elsword on-line hra ponúka tri hrateľné postavy: Elsword, Aisha a Rena.

Elsword - je majstrom meča a vynikajúce bojuje v boji zblízka. Jeho rýchla odozva, ale nedostatočná ochrana proti magickým útokom. Od hrá s Elsword Knight základnej triedy a dosahujúci až 15 úrovni, že si môže vybrať medzi triednym meč rytiera a Magic Knight. Ale to nie je limit, bude aj naďalej vyvíjať k vyššej úrovni ...

Aisha - čarodejnica. Špecializuje sa na boj s na dlhé vzdialenosti a môžu zasiahnuť viac cieľov naraz. Všetky schopnosti sa vychádza z prvkov. Spustenie hrať hry on-line Elsword Base Class Kúzelník a dosahujúci až 15 úrovní, môžete si vybrať medzi triedou a Dark Mage High Mage. Okrem toho, že aj naďalej vyvíjať k vyššej úrovni ...

Rena - to je strelec, ktorý preferuje luk a šíp. Mať blízky vzťah so silami prírody, má schopnosť zvýšiť magické útoky. Začína hrať hru Elsword prihlásený Ranger základnej triedy a až do 15 úrovní, môžete si vybrať medzi triedou a boj Ranger Ostreľovačov Ranger. Ďalej, rovnako ako Elsword, Aisha, ďalej sa vyvíja do vyšších úrovní ...

Prihlásený hra Elsword je príležitosť pre každú z postáv rozvíjať svoje schopnosti a triedy. Tu strom systém zručností. U každej novej úrovni dáva 2 skill bod, a má 5-tich kvalifikačných bodov, môže vaša postava poskytne prístup k novým súborom zručností. Škody spôsobené získaných zručností, výrazne sa zvyšuje z úrovne do úrovne.

Táto hra má vo svojom arzenáli, oblečenie, zariadenie a kozmetické doplnky, ktoré môžete použiť hrdinu.

Elsword on-line má mnoho zaujímavých a vzrušujúcich misií, ktoré sú v najhlbších kobkách. Okrem misií váš hrdina sa bude podieľať na zaujímavých PvP bitiek a snahe plniť úlohy, ktoré sú otvorené, pokiaľ ide o vývoj charakteru. Avšak, je tu jedna námietka, niektoré miesta v hre, budete musieť prejsť niekoľkokrát. Je vyrobený špeciálne pre tento hráč by ešte splniť všetky úlohy, ktoré na jednom mieste nemohla ísť na ďalšie. Ale odmeny za dokončenie questov tu sú natoľko veľkorysá.

Váš hrdina môže navštíviť akékoľvek miesto, ale pre priechod zvláštnych úloh musí dosiahnuť určitú úroveň. Zložitosť tejto úlohy závisí na tom, v akej fáze svojho hrdinu sa okolo. Zložitejšie misie sú vydávané iba po absolvovaní jednoduchý.

Je potrebné poznamenať, že existujú dobre zavedené nielen realistické zvukové efekty, ale aj vizuálne efekty. V Elsword bude hrať pekný!

Na záver preskúmania, chcem pridať: hra produkuje dosť dobrý dojem vďaka jej kráse. Chcete zistiť? Elsword že registrácia Vám dá príležitosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more