Záložky

Elite nebezpečné

Alternatívne názvy: Elit Dangerous

Game Elite Nebezpečný vesmírny simulátor.

Dobytosť vesmíru je snom ľudstva, ktorý sa nestane skutočnosťou už veľmi dlho. Samozrejme, že niektoré krajiny posielajú svoje lode na obežnú dráhu Zeme, študujú povrch Mesiaca a Marsu, využívajú satelit na predpovedanie počasia, sledovanie susedov a vykonávanie mnohých ďalších operácií. Je to však detský blábol v porovnaní s tým, čo ponúka hra Elite Dangerous simulátorovi vesmíru. Bol vyvinutý spoločnosťou Frontier Developments, ktorá zverila publikáciu Frontier Developments. Bol prepustený v zime roku 2014 a posledná aktualizácia bola na jar roku 2017. Je to tiež ďalšia séria Elite, ale oveľa pokročilejšia z hľadiska technológie.

Začať hrať hru Elite Dangerous, skúsený hráč si všimne veľa spoločného s predchádzajúcimi verziami. Najdôležitejšou vecou, ​​ktorá sa zachovala, je schopnosť surfovať na rozsiahlych územiach. V tomto prípade sa vývojári rozhodli nezaväzovať hráča k takým konvenciám, ako je výber profesie. V skutočnosti, aj keď sú tu stanovené, sú však veľmi podmienené. Kedykoľvek môžete prekonfigurovať loď a urobiť niečo nezvyčajné vo zvolenej úlohe, ak je v tejto situácii výhodnejšia.

Prostredníctvom trní hlboko do galaxií

Po túžbe stiahnuť Elite Dangerous bol stelesnený, nováčik dostane loď a 1000 peňažných jednotiek kreditov. To je jediná vec, ktorú potrebujete na začatie kariéry:

  • Obchodník
  • Pirata
  • Výskumník
  • Hunter Za hlavou
Ako už bolo spomenuté, ako pirát a vidieť poškodenú cudziu loď, nemusíte ju dokončiť a okrádať. Môžete pomôcť obnoviť jeho funkcie, zdieľať jedlo a pohonné hmoty s návratom jeho podpory. To vám umožní neustále premýšľať o vašej úlohe, ale jednoducho konať podľa okolností a užívať si hru.

V otvorenom svete je okolo 400 miliárd. hviezdnych systémov, aby sa tam pohybovali. Nespočetné planéty majú jedinečnú povahu a zdroje. Skúmaním ich môžete nájsť obrovské ložiská minerálov a začať ich ťažiť. Boj s konkurentmi je nevyhnutný. Aj keď rozlohy veľkých, ale zbitých ciest nie sú toľko a ešte viac študovali planéty, ktoré sa hrnú tým, ktorí chcú profitovať. Všetky vaše akcie majú dôsledky. Napríklad, keď idete hospodársky, jedného dňa sa stanete monopolom a budete mať vplyv na vonkajší trh. To isté platí pre politiku, ktorá má viac vojenskej moci, riadi loptu.

V Elite Dangerous je možné prehrávať výberom jedného z troch režimov:

  • Mass Online;
  • Družstevná skupina hráčov, ktorí sa chystajú manipulovať mimo on-line sveta,
  • Single nie je priame spojenie s ostatnými hráčmi.

Môžete si stále vybrať jednu z galaktických síl a prisahať jej vernosť. Čím je váš status vyšší, tým viac sami môžete ovplyvniť jeho rozhodnutia. Vrchol vlády pravidelne vydáva úlohu, komu môže napadnúť, kto zničiť, s kým začať rokovania a tak ďalej. Poslaním a splnením požiadaviek dostane hráč navyše cenné herné bonusy.

V Elite Nebezpeční všetci čakajú na neustále dobrodružstvo a neobmedzený výber akcií. Hráči sami kontrolujú, čo sa deje okolo nich, čo ovplyvňuje to najlepšie z ich sily, profesie a hodnosti. Tu si každý nájde miesto pre obchodníkov, prospektov, politikov, vojakov, voľných žoldnierov, pirátov a iných profesií. Rozvíjajte svoje lode a dajte im nové funkcie a schopnosti. Vybavte sa zbraní, pretože aj pokojný obchodník sa niekedy musí brániť. Hľadajte spojencov a uzavrite mierové zmluvy, začnite vojny a konajte ako vyslanec.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more