Záložky

Eden Eternal

Alternatívne názvy: Eden Eternal

Hra Eden - hra pred dvoma rokmi v anime štýle, ktorý je určený pre veľký počet užívateľov súčasne. Jeho hlavným rysom, hra sa výrazne líši od rovnakých stratégií - to nie je príležitosť hrať jednu postavu, s málo, pri prepínaní medzi viacerých tried. Ak sa rozhodnete Eden Eternalv hrať potom nemusíte počítať s rýchlym výstupom na vrchol dokonalosti a ľahké víťazstvo. Musíte rozbiť hlavu nad tým, ako sa stať odvážny, silný a výkonný charakter.

Hovorí sa, že pre každú triedu je k dispozícii pre rôzne bojové charakteristiky. To môže byť nielen bonusy, ktoré jeden alebo druhý znak dostane poškodenia, schopnosť vybrať rôzne typy zbraní, schopnosť privolať pomoc zvieratám a oveľa viac. Všetko v hre si môžete vychutnať hráči z piatich tried, ale zmeniť jeden na druhý trvá asi 20 sekúnd na dobrej pripojením k internetu.

Požiadavky pre hru sú pomerne štandardné:

1

. Prístup k internetu rýchlosťou nie menšou ako 600 K / sec.

2

. Operačný systém - XP, Vista, 7 alebo podobný.

3

. Pamäť aspoň 1GB

4

. RAM - 1 GB alebo viac.

. 5

Grafická karta.

6

. Zvuková karta.

7

. Minimálna hracie zručnosti.

V Eden Eternal on-line hráči môžu postaviť celú metropolu, to všetko záleží na fantázii a túžby. Môžete rozvíjať hospodárstvo a sociálnej sféry, ktoré sa konalo pracovné miesta a podieľať sa na realizácii mnohých plánov. Z tohto dôvodu, má hráč možnosť získať rešpekt majstrov. Ak nie ste ochotní prevziať zodpovednosť za celé mesto, môžete vstúpiť do akejkoľvek mesto ako rezident a rozvíjať sa. Budete musieť vstúpiť do cechu, rozvíjať sa a pomáhať rozvíjať ostatné.

V Eden Eternal registrovaný potreboval. To poskytne príležitosť, aby si všetky bonusovú hru. Nemali by sme zabudnúť na obchod, kde si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete. Registrácia sám o sebe trvá veľmi málo času, prechádza na titulnú stránku hry (pole sa vyplní meno, e-mail, atď

Okrem budovania mieru majú možnosť vyskúšať si inú kariéru - napríklad, zúčastniť sa bitiek, bojov, ísť na hon za pokladom, atď atď V každej fáze môže byť čerpaná hrdinu a dostane cenu a bonusy. V dôsledku toho, ak sa naučíte, ako kvalifikovane kombinovať vojenské útoky a pokojnú existenciu, potom veľmi rýchlo schopní vytvoriť si vlastné mesto a rozvíjať v ňom silnú infraštruktúru.

V Eden Eternal hrať on-line veľmi zaujímavé aj preto, že akonáhle hru môže hrať až niekoľko tisíc ľudí. Ale v rovnakej dobe, v jednom cechu je len tri desiatky hráčov. So všetkými z toho by nemalo klamať sami seba, že keď dnes ste vyhrali bitku, tak zajtra budete môcť urobiť to isté. To bude musieť neustále zlepšovať svoje zručnosti a rozvíjať viac a viac novú stratégiu.

Play Eden Eternal obleky ľudia všetkých vekových kategórií - v skutočnosti tu je to, čo robiť každý . Takže - hrať a zlepšovať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more