Záložky

Eador. Lord of the Worlds

Alternatívne názvy: Eador. Lord of the Worlds

Eador Lord of the Worlds on-line - návyková ťahová strategická fantasy hra s prvkami RPG . Vďaka spoločnému úsiliu Unicorn Hry Studio a Snowbird Herný Studios Užívateľom boli vyvážený návrh s širokú škálu taktík a správanie počas bojov. V lineárnom pozemku intríg leží, pretože veci nejdú na určitom vzore, ale závisí od rozhodnutia budete mať tu a teraz. Eador hra. Lord of the Worlds - obrovský vesmír, zlomili v dôsledku magické katastrofe do mnohých oddelených častí, z ktorých každá je samostatným svet. Protagonisti - mocných pánov. Sú určené pre večný život, a tento obyčajní smrteľníci nazývať bohmi. Ale bohovia nie sú cudzie pre všetky ľudské, a preto začali bojovať medzi sebou o moc nad svetom. Eternal škrabancov a hádky, krvavé strety a veľkolepé bitky - všetko, čo musíte prežiť po tom, čo sa rozhodol skúsiť na úlohu pánov a začať hrať Eador. Pán svetov.

Eador. Pán registrácii svetov sa dostanete do virtuálnej reality, ktorá je doslova dych berúce. Môžete ísť do hry s takými sociálnymi sieťami ako VKontakte, Facebook a Twitter . Dokonca aj keď ste ešte nevytvorili stránku v niektorom z nich, to nie je časovo náročné. Vytvorenie účtu proces bude vyžadovať zavedenie dôležitých informácií, a to, užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu - a potom budete mať prístup k svojmu účtu kedykoľvek akonáhle času a túžby.

Pred hry, je užitočné pozrieť sa na zoznam systémových požiadaviek:

- Operačný systém Windows XP (SP 2 ) / Vista / 7/8;

- CPU Intel Jadro 2 Duo taktovaný na 1,8 GHz / AMD Athlon [ _1_] II X 2 1,6 GHz

- Grafika NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X 1900 alebo lepšia;

- Kompatibilita s DirectX 9. 0 c ,

- Podpora DirectX zvuková karta,

- Voľné miesto na pevnom disku 2gb

- 2 GB RAM.

Najprv sa ocitol vo fantastickom príbytku, pozrite sa pozorne a rozhodnúť, kto by ste chceli, aby sa stal. Vzhľadom k tomu nikto láka vás k nám pre dobro alebo zlo, voľba je na vás ruku. Môžete sa stať skutočný, alebo ísť na základe úplne odlišným spôsobom, terorizuje všetkých okolo. Je potrebné pripomenúť, že voľba cesty života vždy ovplyvňuje stav karmy, čo je ukazovateľom malignity alebo blaženého hrdinu.

Herný Eador umožňuje Lords vybaviť svoj vlastný hrad, aby sa zapojili do výskumu okolitých pozemkov pre zlato, kryštály, preskúmať tajuplné chrámy a antické ruiny, produkovať potrebné zdroje k štúdiu podstatu kúzla používať obrovský arzenál zbraní a vykonávať mnoho ďalších činností. Čo môže ísť nielen kvôli nesmrteľného pána hýčkaný sen. Zjednotiť pod jeho vedením ako veľa krajina Lords často vedú diplomatické jednania k záveru, rôzne odbory, a ak mierovými prostriedkami nie sú v poriadku, takže bez ďalších zábran môže uchýliť k vojenskej akcii a bojovať bez strachu a medzi sebou navzájom a s nebezpečnými kúzelníkmi, a s zlovestné sily chaosu. Je potrebné poznamenať, že všetci páni dosť tvrdohlavý, a nikto jednoducho nemá postúpiť najmenší kus šrapnelu vo svete. Boj dobre a nezištne, nie potešiť pozornosť podniku nenávidených nepriateľov, nech sa snaží, aby sa od vás, čo ste v minulosti mali svoje oči na!

Eador Lord of the Worlds budete hrať s využitím všetkých možných zbraní, kúzla a rôzne sily. Úspech závisí na tom, ako múdro učí to všetko spojiť a byť schopný cítiť, či jemnosť situáciu, zistiť, v akom okamihu je lepšie použiť. V skutočnosti, v každom jednotlivom fragmentu má svoje vlastné pravidlá. A ak, napríklad, v jednej mágov môže vyriešiť takmer všetko, potom v ďalšej, účinnejší alebo môžu byť paladin alebo draci. Všeobecne v hernom svete existuje osem závodov. Ale nikto ťa volá voľbou, s využitím jedného z nich ťažko. Existuje taká vec ako dočasné spojenectvo, čo znamená, že pravidelne budete môcť spolupracovať s jednou alebo druhou rasu, bol čoskoro byť jeden s úplne inej rasy. To znamená, že môžete vytvárať armádu žoldnierov, ktoré patria do rôznych rás. Žiadne obmedzenia v tomto prípade dáva pocit slobody, ktorý nemôže nepáči nick.

Eador: Masters of the Broken World pre teba čaká ! Pripojte sa a určovať osud celého vesmíru! Cítiť jeho význam s jedinečnou hru, rozveseliť vo svojom voľnom čase, čo dokazuje hodné konkurentov, čo môžete urobiť! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more