Záložky

Dve veže

Alternatívne názvy: 2Towers

Dve veže on-line - je prehliadač online hra (MMORPG) nového typu, kde prevláda správne zvolenej taktiky a tímový duch. K dispozícii sú len koordinované tím hrať a správne zvolenej taktiky umožňujú vyhrať bitku. Online hry Dve veže je prístupný z ľubovoľného prehliadača.

Aby bolo možné začať hrať hry on-line Dve veže, nemusí zložité Pridajte Dve veže: na domovskej stránke kliknutím na "registrovať" tlačidlo sa otvorí nová stránka, kde registrácia pole, zadajte názov (login) zvoliť, aby sa ujal a saugus s pravidlami hry. Potom prejdite na ďalšiu stránku, vyberte triedu 6 ponúk: Builder, Archer, Mage, Priest, balisty a domorodci. Ak postava je to, čo sa vám nepáči, v priebehu hry, je možné zmeniť a pokračovať v hre Dve veže.

Po výbere znaku, otvorenie menu "Profil", môžete vidieť tendenciu charakteru, ibid zadať e-mail, heslo a vybrať si pohlavie svojho avatara. No, to je v podstate všetko, čo v hre Registrovať Dve veže dokončená a je teraz, po všetkých nastavení si môžete zahrať online hry Dve veže.

Spočiatku, vaša postava bude pozvaný k vystúpeniu prvej Quest úloha, pre ktorý dostane odmenu v hre meny. V tejto fáze kusov pátranie úlohy -13.

Game Dve veže je online hra meny - zlato, striebro a perly. Perly možno kúpiť za reálne peniaze, zlato a striebro získal v hre spôsobmi.

Z tejto meny v špecializovaných obchodoch si môžete kúpiť rôzne zbrane a strelivo (každý znak jeho vlastné), lektvar a runy.

Každá z postáv má možnosť kúpiť stav (za poplatok): Majstre, Bounty Hunter, bojovník, obchodník, Scout, Disguise, Freeze Loach, bankár a dražiteľ. Okrem stavu, postavy majú sedem druhov charakteristík: útok, obrana, šťastie, Agility, pracovitosť, chamtivosť a intelekt. A tieto schopnosti: Čarovná rana Stoneskin, Pomalší, Blessing, Anathema, liečba, silné obsadenie, Wall Shield.

Online hry Dve veže ponúka ďalšie možnosti dávkové, ale tiež pre určitú herné menu: bojovník, statkár a obchodník.

Po dokončení každej úrovne v hre, bude postava dostane zadarmo pohárov vlastnosti, ktoré musí byť rozdelené medzi parametrami hrdinami.

Dve veže on-line ponúka niekoľko typov bitiek: Aréne a bojovať pre začiatočníkov. A tiež, tento druh boja ako "invázia" - bojuje proti monštrá (3x7, 7x7), kde je víťazstvo bohato odmenení.

Vo Dvoch vežiach, môžete použiť na prehrávanie Tyr (tu si môžete prezrieť rôzne zručnosti, bojovať s monštrami, skúste inú muníciu a zarobiť nejaké peniaze).

Pre tých, ktorí dávajú prednosť príkaz a koordinoval hru, tam je príležitosť vstúpiť do klanu. Alebo si vytvorte svoj vlastný. Zahrajte si hru on-line Dve veže zložené Clan, potom budú môcť riešiť všetky problémy, ktoré vznikajú v priebehu hry, spolu s ostatnými.

Presun na kariérnom rebríčku v tejto hre, môžete zlepšiť herný titul od bežnej na maršala. Ale to nie je koniec, ak ste vynaložiť všetko možné úsilie na dosiahnutie hodnosti Guardian pevnosti, je takmer vrchol vývoja hry. Ale konečný cieľ každého hráča v hre, to nie je držanie zlata a pevnosťou, a kúpiť si vlastný ostrov (existujú štyri typy ostrovov: Malý ostrov, malý ostrov, na Strednom Island a Big Island), a nakoniec získať titul strážca ostrova.

Takže na záver tohto preskúmania chcem pridať nasledovné: V hre je mnoho zaujímavých vlastností, umiestnenie, budovy a nuansy hry, ako The Two Towers on-line hra je "objem" a skladá sa z mnohých ostrovov. Z tohto dôvodu, namiesto toho, aby všetko v krátkom hodnotenie nie je možné. Najlepšou možnosťou, ako preskúmať celú hru, táto hra Pridajte Dve veže, ktoré sa bude hrať vo Dvoch vežiach, ktorí študujú ju zvnútra. Pripravené pre dobrodružstvo? Dve veže šek na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more