Záložky

DV8

Alternatívne názvy: DV8

Stratégia vychádza z budúcej hernej DV8. To sa budete cítiť budúce bojovník, bojujúci za mier, dobra, ľudskosti. Na zemi, bol tam jeden hlavné mesto - Whitespire. Svet sa obrátil hore nohami, a teraz násilie, zlo, krádeže - všetko je dovolené zákonom. Tí, ktorí ešte stále odolávať nový režim, tzv poslať odkaz, kde niekto sa pokazí a vzdať, a niekto pokračuje vojnu a snaží sa urobiť všetko pre to, aby návrat do normálneho života! Ako jeden z výtvorov Developer pling Play, DV8 on-line vyrobené v najlepších tradíciách tohto podniku. Dobrá grafika, zábavné hry, vzrušujúci príbeh - najdôležitejšia vec pre všetkých fanúšikov on-line hier. Samozrejme, že sa vo väčšej miere, táto hra je určená pre mladšiu generáciu hráčov, ale dospelí ju opakovane videli.

Ak je to aspoň raz, čo som hral akúkoľvek hru pling, začnite na účte projektu, potom sa rýchlo potešiť - pre registráciu vám bude znížený na minimum. Presnejšie povedané pre vás registračný proces bol čas, kedy ste sa zaregistrovali do systému prvýkrát, môžete sa jednoducho prihlásiť a začať hrať. Ak ste začiatočník, potom buďte pripravení na to, že pre vás DV8 registráciu je potrebná, ale v budúcnosti budete môcť prihlásiť do akéhokoľvek pling-hry základe týchto údajov.

1. Priamo v strede hernej obrazovky pred vami je formulár pre registráciu. Napriek tomu, že poľovníctvo nie je prispôsobený pre ruskí hráči budú rozumieť všetko úplne jednoduché.

2. Systém sa nechá zaregistrovať pomocou účtu na Facebooku.

3. Ak dávate prednosť štandardné zápis - v hornom riadku s názvom "E-mailová adresa» zadajte svoj e-schránky.

4. Ďalej v "Heslo» nahrávať svoje vlastné jedinečné heslo. Skúste si vybrať heslo, ktoré si mohol bezpečne chráni váš účet pred hacking, a môžete bezpečne hrať hru DV8.

. 5. V súlade "Užívateľské meno» musieť zadať svoje užívateľské meno, ktoré chcete použiť v hre, v budúcnosti sa bude používať vo väčšine hier, okrem prípadov, kedy by mohlo byť ďalej pomenovať postavy.

6. Že systém nepochyboval dobrotu vaše zámery a bol presvedčený, že hra vám dáva prístup ku skutočnej osobe a nie topánok, musíte súhlasiť prijať pravidlá a užívateľské dojednania, inak nebudete môcť hrať DV8.

7. Ak chcete do tej doby sa prihlásiť k odberu e-mailového spravodajcu na systéme kliešť "Súhlasím s podmienkami ...", ak nie, potom preskočte na riadok.

8. Všetky náplň, stlačte tlačidlo «Registrácia».

To je zaujímavé a vzrušujúce hra, ktorá vám pomôže prejsť svoj voľný čas. Hrať zadarmo DV8 môže byť ktokoľvek. Tak sa zaregistrovať, hrať, ísť do hry každý deň a získať bonusy zo systému po každých piatich dní. V tejto hre si môžete zlepšiť svoje sociálne siete priateľov alebo nové známosti spoločnosti pling. Poponáhľajte si, budete potrebovať bojovníka za spravodlivosť

 

DV8 on-line registrácia