Záložky

Dungeon Defenders 2

Alternatívne názvy: Dungeon Defenders 2

Hra Dungeon Defenders 2 - bez stratégie multiplayer role-playing hra s treťou osobou. Toto pokračovanie mal čas znovu získať užívateľov projektu Dungeon Defenders, v ktorom vývojári celkom úspešne prekročili "veže" s RPG. Nech sa zmiasť karikatúra kreslenie a v niektorých ohľadoch príliš sýtych farieb. 3D grafický formát obrazu, úlohy sú komplexné, bohaté herné ukazujú, že Dungeon Defenders 2 hra bude zaujímavejšia je pre dospelých. Hra nie je určená pre punks, a záujem o nej nie je hanebné pre rôzne kategórie užívateľov. Každý sa môže ocitnúť vo svete fantázie mnoho atraktívnych vecí, ktoré majú byť lákavé a aby návrat znovu a znovu do hry. Ocitnete sa v čarovnej krajine zvanej Etheria. Musíš ju zachrániť pred silami zla hodnôt. Rôzne druhy zlých škriatkov a Orgov dostane pod nohami. Zničte je - vec cti. Nečakajte na ľahké víťazstvo, vaši nepriatelia sú silné a nebezpečné! Ale potom ste sa nenarodili včera - je všetko v poriadku, ak sa stanete ich úsilie!

V tomto okamihu, nová hra vo fáze PTA. Budete potrebovať 2 Dungeon Defenders zaregistrujte sa môcť podieľať na testovanie. Na oficiálnych stránkach je nutné zadať e-mailovú adresu. Akonáhle bude vaša žiadosť vybavená, bude administratíva poslať kľúč k aktivácii vášho účtu a môžete Dungeon Defenders 2 k stiahnutiu. Beta pozvanie môže dostať ktokoľvek. Hlavné trpezlivosť čakať na front. Mimochodom, potom môžete vyjadriť svoje želanie, že vývojári budú snažiť brať do úvahy pri ďalšom zlepšovaní produktu.

Zoznam minimálnych požiadaviek na systém, neprekročí parametre, ktoré sú potrebné pre prehrávanie v Dungeon Defenders . Váš počítač musí spĺňať tieto konfigurácia: Operačný systém Windows XP/Vista/7, procesor Intel Jadro 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, grafická karta nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (video RAM 256 Mb), v súlade s DirectX 9. 0C zvuková karta, 2 GB miesta na pevnom disku a 1. 5 GB pamäte RAM. Ale to je ešte predbežné predpoklady. Kompletný zoznam systémových požiadaviek budú známe bližšie k okamihu štartu hry. Teraz štúdio Trendy Entertainment pracuje na tom, aby hra DD 2 bol k dispozícii na platformách PC, Mac, iOS, Android.

Aký je rozdiel medzi pokračovaním originálu? Skutočnosť, že hra Dungeon Defenders II sa môže pochváliť takej aktualizácie režimy ako kooperatívne a konkurenčné. V režime spolupráce pridali ďalšie veže a ťažba, rovnako ako ďalšie zaujímavé funkcie sú naplánované, napr predĺžiť príbeh a 24. prehrávač. Režim Súťažný multiplayer a je navrhnutý v žánri MOBA. Hráči budú súťažiť v tímoch 5 osôb. Úloha: chrániť jeho veža od nepriateľa.

Takže začnete hrať DD 2 a, samozrejme, zaujímavé dozvedieť sa o jeho funkciách. Je to svet, kde sú hrdinovia, kozmetika, domáce zvieratá, herný svet s jednotnú menu, vo svete, kde si môžete vybrať jednu najvhodnejší triedy svet, v ktorom očakávate nezabudnuteľnú bitku s zlé príšery. Môžete použiť veľký arzenál zbraní a kúziel, aby účinne vysporiadať s nepriateľom. Okrem možnosti budovať obranné opevnenie. Či už ste bojovník, kúzelník, budhistický mních alebo elfské lovec - sú všetky šance byť vyrobené priania. Samozrejme, že každá postava má svoje vlastné schopnosti, ale snaží sa rozvíjať musíte v každom prípade. Pokračovať výšky plánovanie a len stráviť príjemné chvíle v spoločnosti, ako sú hazardné hry, ako vy hráči. Dúfajme, že vaše očakávania nebudú sklamaní! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more