Záložky

Spirit of the Dragon

Alternatívne názvy: Dragon Spirit, ddgame

Prihlásený hra Dragon Spirit - browser hra novej generácie. Tu, všetky akcie sa koná v kúzelnom svete Sherus. Herné vývojári - spoločnosť Mental Games - vytvoril majstrovské dielo!

Vlastná registrácia v hre Dragon Ducha bude k dispozícii v otvorenom beta fáze bližšie k pádu. Ale na oficiálnych stránkach si môžete podať žiadosť o účasť v uzavretom beta teste a potom dostanú šancu zahrať si v duchu Dragon teraz.

V hre Dragon Spirit on-line má svoje zvláštnosti. Po prvé, tento rozprávkový svet skutočne zaujme svoju malebnosť: vidíte, zasnežené hory Sherusa, svieže zelené lesy ... Ale super grafika herného sveta - to nie je všetko! Za druhé - dôkladne preskúmané hrateľnosť, zamykanie, velenie a jediné súboje. Okrem toho budete mať možnosť: stretnúť sa zlými šéfmi a stovky zlých monštier, navštíviť nebezpečné dungeony, bojovať do krvavej arény dynamický PvP a PvE bojoch, nájsť všetky artefakty roztrúsené po celom svete. Ale, samozrejme, hlavným rysom hry je jedinečný a legendárny volanie draka na bojovom poli.

Štrajkujúci jedinečný systém zamykania. V tejto hre, hrad - srdce hráčov a miesto bojových stratégií. Budete mať možnosť zúčastniť sa jedného z zámkov a ďalej, stať sa kráľom. Spolu s ďalšími hráčmi budete postupne rozvíjať hrad: prasnice a zber, extrakt z kameňa, vykonávať výskum a trénovať svojich vojakov. Pre jeho príspevok k rozvoju obdržíte tituly a hodnosti. Čím viac budete robiť, tým rýchlejšie váš palác sa stal centrom kráľovstva.

Hrať online hru Dragon Spirit snap. Celá hra je založená na čiastkových systémových bitkách jeden na jedného a v skupinách.

Tu sú rôzne rasy

• Ľudia

• Elfovia

• Orcs

• Forsaken

Je tiež možné v hre Dragon Spirit, môžete si vybrať jednu z tried postáv:

• Liečitelia

• Knights

• Magee

• Zlodeji

• Kňazi

• Lovci

• Warriors

Hra má najrôznejšie taktiky bitiek a zbraní, množstvo artefaktov a špeciálnymi funkciami, ktoré vám umožnia cítiť celú dynamiku boja.

V jednom PvP a PvE boj, a môžete vytvoriť skupinu a sledovať bitku na obrazovke svojich kamarátov a nepriateľov, vidieť všetky svoje akcie na jednom bojovom poli.

Skupina bitky - to je rys Dragon Ducha.

Pre tím bitky stanovuje systém: zbierať jeho päť spoločníkov, posúdenie schopností a kapacít každého z nich, je potrebné zvoliť dôstojného súpera. Pomocou tejto taktiky, dostanete bližšie k víťazstvu sám.

Hrá dôležitú úlohu a miesto bitky, pretože správne umiestnenie hráčov v aréne závisí na víťazstvo: môžete si vybrať jeden z deviatich navrhnutých lokalít.

Tieto lokality sú vo forme izieb pre po sebe idúcich bitkách sa najviac zlovestných bytostí. Po bitke, môžete prejsť na ďalšiu úroveň zložitosti.

Hrať online hru Dragon Spirit bude zaujímavé a veľké milovníkov prechádzať tajomné pivnici pri hľadaní pokladu. Navrhnuté pre tento osobitný "zón", ktoré možno prehrávať na deň desaťkrát.

Tiež, dostanete odmenu. Keď posledné ocenenie, bude potrebné bojovať s "vodcu". Solo si možno len ťažko zvládnuť. A v tejto kritickej dobe, môžete požiadať o pomoc Veľkého draka, ktorý môže byť prístupný na bojovom poli. Tieto majestátne a mocné bytosti sú vždy pripravení pomôcť hráča.

Prihlásený hra Dragon Spirit má mnoho špeciálnych funkcií, z ktorých jedna je vytváranie objektov, vysoko kvalitných zbraní a artefaktov. Ak chcete zvýšiť svoju úroveň, potom sa zaoberá vykonávaním úloh v hre, ktorá stovky, alebo sa zúčastniť bitky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more