Záložky

DSF Hviezdna flotila

Alternatívne názvy: DSF E92

DSF Hviezdna flotila: pohľad do budúcnosti

Dnes vesmír ukrýva veľa tajomstiev a nevieme, či existuje život na iných planétach okrem našich. Bojujeme s mimozemšťanmi a zastupujeme ich často ako agresívnych zotročovačov. Ale možno, ak existujú iné civilizácie, nie všetky sú nebezpečné. Kto vie, čo prinesie budúcnosť ľudstvu. Ktoré ho dali otvorené a v akej vzdialenosti môžete ísť obchodovať s roztomilými humanoidmi, zdržať sa kontaktu s ostatnými a úprimne sa hádať s treťou osobou. Prehliadač DSF Hviezdna flotila hrá na túto tému, ktorá ponúka na kormidlo:

 • Linkora
 • Křižníky
 • Cornety
 • Fighter
 • Fregata
 • Flagman

Čakáme na vesmírnu odyseu, majestátnu krajinu studenej žiary hviezd, bezprecedentné dobrodružstvo, nebezpečné potápanie, výskum a štúdium technológií budúcnosti. Začnite s hviezdnou flotilou DSF a nechajte vesmír predložiť.

O čo začína dobrodružstvo?

Ako je prijaté v MMORPG hračkách, DSF Star Fleet sa najprv zaregistruje alebo vstupuje cez sociálnu sieť. Potom vyberte server, potom vytvorte hrdinu, vyberiete pohlavie a priradíte meno. Teraz najzaujímavejšia schôdzka s asistentom, ktorý vás usilovne zavádza do priebehu všetkých udalostí, pomáha riešiť manažment a ponúka dokončenie prvých tréningových úloh.

Začiatočník je veľmi užitočný na dokončenie navrhovaných úloh. To nielenže pomôže rýchlo riešiť prácu základne, ale prinesie aj určité zdroje pre ďalší rozvoj. Po dokončení misie bude asistent odstupovať a príležitostne pripomínať užitočné tipy alebo úlohy. Ďalší vývoj, ktorý robíte sami, študujete početné odvetvia.

 • Obnoviť zdroje
 • Vybavenie budov a lodí
 • Vytvorte planétu a stanicu
 • Uložte zlato
 • Zadajte obhajobu
 • Collect taxes

Ak sú lode, potrebujú palivo a pilotov a kúpiť ich za zlato ťažené počas úloh. Je tu iná mena, diamanty, ale môžete ich získať za skutočné peniaze. Ale potom môžete výrazne zrýchliť svoj vlastný vývoj.

Prvý kroky dobyvateľa

Pre príležitosť postaviť sa bezpečne, chcem sa pokloniť vývojárom a ďakujem vám toľko. Pokiaľ neodstránite zámok a nedovoľte, aby vás ostatní účastníci ťahali do vojny, nikto to nemôže urobiť. Aj keď je váš zákaz vojenských akcií účinný, môžete si vychutnať ekonomiku a výstavbu, rozvíjať mín, hromadiť kovy a vyrábať potrebné predmety. Všetky budovy sú spojené a je potrebné ich zlepšiť, aby sa dostali k novým príležitostiam.

V DSF E92 budete venovať väčšiu pozornosť príprave na boj, skôr ako účasti na nej. Nájdite kapitánov a stavať lode a potom ich pošlite do bodu konfliktu, aby ste sa pozreli, čo sa deje.

Radary pomôžu zistiť prístup cudzincov tým, že vydávajú poplach, a čím vyššia úroveň ich čerpania, tým presnejšie budú čítania. Lode tiež vyžadujú neustále zdokonaľovanie a môžete ich vybaviť dodatočnými brnení, zbraňami a zvýšiť svoje útoky a obranné schopnosti.

Je známe, že je ťažké odpudzovať tých najnebezpečnejších nepriateľov a za tým účelom vzniká Alnsa. Aby ste sa k nim pripojili, musíte podať žiadosť a ak ste prijatí, nájdete spojencov, ktorí pomôžu s prostriedkami a vojenskou silou, ak sa stretnete so silným súperom.

aliancií tiež rozdelí úlohy a len ich účastníci ich môžu otvoriť, ale môžete vykonať len 2 za deň. Pre úspech získate medaily, ktoré zvyšujú hodnosť vašich kapitánov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more