Záložky

Iné svety: Elemental War

Alternatívne názvy: Iné svety, iné svety

Vedľa legendy a previesť pôvodný role-hrať online hry Iné svety: Vojna prvkov ponúka k boju za záchranu vesmíru a života Ondel Crystal, ktorú chcete prevziať zástupcov temnej strane sveta - veľmi zlé, ktoré sú obsiahnuté v štyroch prvkoch štyri desivé monštrá. Ostatné svety pre hru: ". Zloveschnost" Elemental War on-line vyznačuje kombináciou fantasy grafiky s gotickými prvkami, ktoré robia atmosféru a obrazy z nejakého zvláštneho Čo sa týka herných mechanizmov a hry všeobecne, potom ste v pôvodnej bojový systém, hráči boju proti súbojov a bitiek medzi triedami, vzrušujúce úlohy a množstvom dojmy z tohto úžasného a nepredvídateľnom svete. Ale poporiadku.

Začnime s minimálnymi systémovými požiadavkami potrebné, že by hrať hry Iné svety: Elemental War on-line. Takže

Prípustné operačné systémy - Windows 2000/XP, Vista X32 / 7

Procesor Pentium 1 GGts

128 MB RAM

Stabilné pripojenie k internetu.

Game Iné svety: Elemental War on pracuje v ľubovoľnom prehliadači, ale stále sa vývojári odporúčame používať prehliadač Mozilla Firefox.

Registrácia Iné svety v hre: Vojna prvkov - proces, ktorý bude trvať od vynútiť pár minút. Poď ofsayta hračky vyplniť jednoduché formuláre - adresa schránka (aktuálne) heslo a bezpečnostnú otázku (v prípade, že sú problémy s náhlym vstupom do úvahy). Registrovať Iné svety: Elemental War pokračuje po aktivácii na odkaz uvedený na e-mailovej adresy.

Takže ak vaša v iných svetoch: Elemental War On-line registrácia je úspešne aktivovaný, je čas prejsť k ďalšej fáze - tvorba charakteru. Ak chcete začať, je rozhodnúť, ktorý z elementov

Bude chrániť svoj charakter, a preto proti monštrá, ktorá bude bojovať s prvkami. Navyše, iné svety: Elemental War on-line hra, v ktorej existujú štyri triedy postáv: Barbarian, Monk, Mystic, Seeker. Základné charakteristiky Varvara zameraný na spôsobenie väčšej škody Guardian - na obranu, Monk - hojenie a tajomstvo - na manipuláciu energetickej súpera. Zástupcovia každej triedy má štyri hlavné (a univerzálny) parameter: Energia, sila, Recycle, požadovaná úroveň.

Čo čaká na tých, ktorí prídu hrať hry on-line Iné svety: Vojna prvkov? Samozrejme, že hlavný cieľ - chrániť pred prírodnými Ondel Crystal "monštrá", ale spolu s tým môžete očakávať neuveriteľné dobrodružstvo a bitiek s hráčmi, ktorí obhajujú ďalšie prvky. Súboje prebiehajú v ľubovoľnom mieste v ľubovoľnom mieste na mape iných svetov. Všetko, čo potrebujete, aby bolo možné bojovať proti nepriateľovi s arogantný - predložiť predbežnú prihlášku k boju. Okrem toho, jeden-na-jeden bitky, rovnako ako v iných svetoch: Elemental War hrať a môže bojovať vo veľkom meradle - bitka medzi dostupných tried či klanov, ktoré predstavujú každý jeho prvok. Ale niekedy to nie je nutné bojovať - ​​diplomatická taktika je oveľa účinnejší ako krvavých vojen, v prípade, že správny prístup k výberu spojencov a vytvoriť ziskový spojenectvo s nimi.

Okrem vývoja vojenskej kariéry, hráči sú tiež k dispozícii (piaty stupeň) a ďalšie mierové aktivity, ako remeslo, napríklad. Remeslenecheskih štyri profesie - Rybár, Travnik, Ťažobné a Prospector. Každá profesia má svoje výhody a prináša celý rad bonusov. Okrem svojej vojenskej kariéry a remesiel láka veľa hráčov hrať v iných svetoch: Elemental War príležitosť stretnúť sa s druhou polovicou a nastaviť osobný život, až do manželstva. A všeobecne, nielen popísať, takže je lepšie ísť hrať a vyrobiť si vlastný dojem z hry Iné svety: Vojna prvkov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more