Záložky

Dreamfields

Alternatívne názvy:

Game Dreamfields - jeden z predstaviteľov roztomilých sérií hier od spoločnosti Plinga Play. Určite viac Dreamfields je určený pre mladých zástupcov geymerskogo triedy, avšak dospelí hráči môžu relaxovať tým, že hrajú túto roztomilú a dobrodružnú hru. Dreamfields online je trochu pripomína spoločné a miloval mnoho aplikácií na Facebook alebo Twitter stránku. Realistickejší, ako si predstaviť, čo od hry očakávať, môžete skúsiť otestovať kliknutím na tlačidlo "Vyskúšať" v dolnej časti formulára na autorizáciu. Mimochodom, jazyk herného dizajnu môže byť zmenený z bežnej angličtiny na zrozumiteľnejšiu pre našich krajanov Ruska. flag) a zmeniť ho na ruský.

Ak chcete vidieť kompletnejšiu verziu hry, musíte sa zaregistrovať. Takže presne Dreamfields kontrolu rovnako ako mnoho iných online hier, je povinné. Registrovaní používatelia získajú prístup k viacerým možnostiam hry a bonusom.

1. Ak chcete začať s registráciou, musíte vyplniť formulár, ktorý sa nachádza priamo v strede hernej obrazovky.

2.

3. Ak stále preferujete tradičné metódy registrácie, v hornom poli formulára s názvom E-mail zadajte svoj e-mail.

4. Na nasledujúcom riadku zadajte heslo na prihlásenie do osobného účtu. Pokúste sa vybrať to viac alebo menej ťažko hrať hru Dreamfields bol v bezpečí, a váš účet môže byť napadnutý.

5. V riadku "Používateľské meno" zadajte svoju prezývku, len aby ste získali prístup k systému počas hry.

6. Ak chcete prijať podmienky hry, začiarknite príslušný riadok.

7. Ak sa rozhodnete prihlásiť korešpondenciu zo správy, ak nechcete prijímať správy, ponechajte miesto pre zobrazenie prázdne.

8. Všetky polia sú vyplnené? Kliknite na zelené tlačidlo "Registrovať".

Ak ste v Dreamfields hrať z vášho účtu na Facebooku, potom v zozname ukážte svojim priateľom priateľov, ktorí majú tiež nainštalované a prehrávať Dreamfields.

Počas herného systému vám vždy ponúkne čoraz viac úloh a úloh, ktoré sa nebudú nudiť. Dokončenie navrhovaných úloh systému, môžete získať bonusové body. A táto hra láskavo určite nenechá nikoho ľahostajného

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more