Záložky

Drakensang Online Zaviesť

Alternatívne názvy: Drakensang Online

Drakensang Online - je bezplatný prehliadač-založené fantasy hra, kde je mágia a zázraky. Je to svet, v ktorom veľa nebezpečenstva a rôzne bytosti, kde prisluhovači temné, ktorý oslobodil najstarší nepriateľ ľudstva - dragon.

Drakensang Online hra je zadarmo a nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta hry. Je kompatibilný s populárnym prehliadači. Všetko, čo potrebujete na spustenie hry, táto registrácia Drakensang Online: ak máte zaregistrovaný účet na Facebooku, to môže byť používané ako stôl v hre, jednoducho kliknutím na banner knobku Facebook, potom dávajú oprávnenie k prístupu na samotný účet. Ak tento účet nie je, vykonajte nasledujúce kroky: na domovskej stránke kliknutím na tlačidlo "Register" a otvorí sa okno registráciu, v ktorom poľa potrebujete zadať svoje meno (krstné meno), heslo, e-mail, dátum narodenia, bonusový kód a zaškrtnite súhlas s podmienkami utajenia. Kliknite na tlačidlo "Registrovať" v tomto zápise v Drakensang Online hry cez. Ďalej prejsť na novú stránku webe bude musieť vybrať herný server zo zoznamu a štýlu hrania (PvE alebo PvP). PvE, hráč je na svete, a PvP - hráč versus hráč je. Ďalej stlačte tlačidlo "Start Game" a otvoril novú stránku pre vytvorenie vašej postavy: to môže byť Dragon Warrior, Mage Circle alebo Strážcovia, že vybrať podlahu, a rast vlasov. Priradiť mu názov a stlačte tlačidlo "Vytvoriť". Všetko je teraz možné začať svoju prvú úlohu ...

Ako už bolo spomenuté, Drakensang Online hra má v súčasnej dobe tri triedy: Mages Circle Dragon Warriors a Rangers.

Mages Circle - táto trieda ľudí, vysoká inteligencia a vedomostí mágie. Majú vlastné esencia oheň, ľad a blesky, a zlepšiť svoju silu s magickými útokmi.

Dragon Warriors - táto trieda je neprekonateľný majster v boji zblízka. Vďaka, že sú aj zlosť, že sú schopní aplikovať vedomosti obzvlášť účinné. Takže už bojujú s nepriateľom, tým sú nebezpečnejšie.

Pathfinders - príslušníci tejto triedy sú vynikajúce šípky. Sú naplánované cieľom je vzdialenosť oslabiť svoje šípy zhotovené zo zálohy, a potom nakrájajte na jeho melee zázrak čepeľ luk.

Zahrajte si hru, hráč bude Drakensang prihlásený, cestovanie do rôznych regiónov (lokalít) hry. V tomto bode v hre je sedem regiónov: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill Slifmor, Shorfolk, Tegansuol a Torstrond. Cestovanie do týchto oblastí, hráč bude plniť rad úloh prijatých od NPC (non-player znakov), a v procese zabíjanie rôznych monštier. Odmenou za úspešné odovzdané úlohy budú dostávať skúsenostné body a zlepšovať zručnosti. Pri hľadaní cesty Okrem skúsenostných bodov a schopnosťou, hráč môže nájsť veľmi cenné predmety, ktoré sú skryté v rôznych miestach. Postupne, s každou novou úrovňou sa objavia zložitejšie úlohy.

Hra Drakensang prihlásený má k dispozícii veľké množstvo príšer, ktoré žijú v rôznych oblastiach. Takže hrať hry on-line Drakensang nudiť nebudete, len nie je čas sa nudiť.

Hra má prostriedky, ako je zlato, striebro a meď. A tam - Inomanty (táto hra meny, ktoré môžu, ak je to nutné, kúpiť "skutočný").

Hra Drakensang prihlásený možno hovoriť na fóre, ktoré je na mieste.

Všeobecne platí, že hra je dobrý dojem. Možno inštruktážne video, ktoré si môžete prezrieť na webových stránkach vám pomôže pochopiť a prísť na to, ako hrať Drakensang.

Všetko, čo teraz oddeľuje dobrodružný, to Drakensang Online registrácia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more