Záložky

Dragons of Atlantis

Alternatívne názvy: Dragons of Atlantis

Ako môžete hádať z názvu, hra Dragons of Atlantis vás zavedie do magického sveta drakov. Draci sú stále tí, ktorí boli v dňoch strateného kontinentu Atlantídy. Podľa legendy hry v dávnych dobách ľud krajiny sa vrátil na Atlantis. Museli bojovať o život. Počas dlhých bojov boli vytvorené štyri kmene Atlantídy. Dnes sa tieto kmene majú bojovať medzi sebou v záujme zachovania života. Navyše víťaz bude mať možnosť získať kontrolu nad celou ľudskú rasu. Tiež pomôcť v boji a priniesť víťazstvo vo vojne môžu Dragons.

Dragons of Atlantis on je stále jedným z predstaviteľov herné spoločnosti pling Play. Všetky tieto hry sú z vysoko kvalitnej grafike a cool hranie. Na rozdiel od väčšiny ostatných hier tohto výrobcu v DA nie je možné stránku preložiť do ruštiny, takže neznalý ešte hrať podľa pocitu. Čo je pravda, poľovníctvo je tak jednoduché, že niekto môže pochopiť, že bez problémov.

Ak ste už skôr stretol s pling hier a možno dokonca udrel do účtu o túto službu, potom ste Draci Atlantis registrácii sa bude konať v rámci zjednodušeného systému, alebo skôr sa môžete jednoducho prihlásiť do systému na základe evidovaných údajov. Ak ste začiatočník, budete musieť vyplniť jednoduchý formulár.

1. V strede poľa pred vami bude tvoriť. Ak chcete, môžete sa prihlásiť pomocou svojho účtu na Facebooku. Ak nie, horná línia formulára s názvom "E-mail» zadajte svoju e-mailovú adresu.

2. Ďalší v rade «Heslo» zadať heslo pre prihlásenie do vášho osobného účtu.

3. Golf «Meno» Zoznam prihlasovacím vašu hru.

4. Nechajte systém pre dokončenie registrácie a môžete začať čo najskôr hrať hru draci Atlantídy, musíte súhlasiť s podmienkami použitia kontrole linku "Súhlasím s podmienkami ...".

. 5. Ak chcete, môžete sa prihlásiť k odberu noviniek z webu úradov, kontrola vedenia «Pošli ja Spravodaje», ak nechcete dostávať správy, ponechajte pole prázdne.

6. Po vyplnení všetkých polí a kontrola správnosti vyplnenia, kliknite na «Registrácia».

Teraz si môžete nielen zadarmo, hrať Dragons of Atlantis, ale pôjde hladko vo všetkých ostatných hrách pling.

Počas hry budete musieť vybrať hrdinu, alebo skôr, že patrí do jednej zo štyroch kmeňov.

1. Zolmek. Brutal zolmeki schopní nájsť spoločnú reč so všetkými živými bytosťami, najmä s drakmi.

2. Krbové kachle. Tieto znaky majú bystrú myseľ a úžasnú zručnosť vedia veľa mágie a vedy.

3. Soleriany. Mazaný a krutý znaky. Vždy vyhrať za každú cenu.

4. Amazonky. Odvážne ženy bojovníci. Tieto vojnové dámy nebudú strašiť žiadnu jedného muža.

Vyberte kmeň, pomenujte si svoju postavu a dávajú mestu jeho meno. Teraz si môžete zahrať!

Je dôležité si uvedomiť, že hra Dragons of Atlantis je úplne zadarmo a je k dispozícii všetkým. Pocit, statočný bojovník stredoveku a pokúsiť sa získať moc nad svetom s pomocou draka ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more