Záložky

Dragon Pals

Alternatívne názvy: Dragon Pals

Hra Dragon Pals je prehliadač založený na on-line hra, ktorá bola vytvorená v štýle fantasy. Táto hra je navrhnutá v žánri anime, kde sa vaše mazlíčky budú draci. Hra Dragon Pals Stretnete sa s jedinečnou a neočakávané hrateľnosť, a tu uvidíte klasifikáciu vlastnej triedy podľa pohlavia.

V cudzom jazyku (angličtina) je uvedený v registrácii Dragon Pals. S cieľom vytvoriť túto hru, musíte zadať nasledujúce informácie o sebe:

1) Jeho e-mailová adresa alebo meno.

2) Napíąte svoje heslo.

Môžete sa tiež zaregistrovať pomocou Facebooku .

Hrať hru Dragon Pals Budete sa učiť ich miláčikmi - drakmi. Môžete zlepšiť svoje schopnosti. Tie môžu byť aj niekoľko šarkanov, ktoré môžete použiť zároveň v prípade potreby.

Hra Dragon Pals hrať, musí zamerať nielen na ostrenie bitku, ale tiež budete starať o vášho domáceho maznáčika. K tomu je potrebné vytvoriť si vlastný kuchynskú záhradu a pestovať jedlo na ňom pre svoje nádherné miláčikov.

V browser hre Dragon Pals on-line, existujú tri triedy:

1. Lukostrelci - oni výbušná sila sú známe pre kreslenie obrovské škody v bitke. Oni sú najlepšie pre Damage v dlhodobom horizonte.

2. Warriors - oni majú silné srdce , že robí z nich najoddanejších obranca. I ich útoky umiernený , ktoré vydržia najväčšej výšku škôd.

3. Magee - sú majstrami prvky vlastní dve strany obrany, a aplikácie škoda. Oni sú najviac dané zo všetkých troch tried a mocní liečitelia [_7_ ].

Každá trieda má svoj vlastný jedinečný súbor zručností. Tieto zručnosti sú zložené z troch rôznych typov indikátorov: útok, podporu a talent. Zručnosti, ako je útok a podpory by mohol byť vtiahnutý do skill baru má byť použitý v boji, a talent pôsobí ako pasívne schopnosti.

Hráči majú dva odlišné typy zručností a môžu byť použité až tri zručnosti vo skill bare kedykoľvek. Iba jeden hlavný útočné schopnosti môžu byť použité v horúcom boji, ale môžete tiež použiť ako mnoho kombinácií, ako budete chcieť.

V hre Dragon Pals je systém alchýmie, ktorá sa používa pre prevod zlata ametyst. Čím vyššia je úroveň dokonalosti alchýmie, tým viac hráč môže zbierať ametyst. Neexistuje žiadny limit na to, koľko hráč môže zmeniť a mať šancu získať desaťkrát viac. VIP hráči majú šancu sa oslobodiť rafinácie a možno tiež získať Alchemy Pack.

Skrotiť drakmi a všetky súťažiaci bude ťažké pre vás.

Boj v aréne a mať odvahu bojovať za ocenenie. Zlepšiť svoje zručnosti a pripraviť cestu k pokladu, ktorý vás odmení za vašu tvrdú prácu.

Vyberte si triedu a bojovať so všetkými odvahu.

Sign v hre Dragon Pals zadarmo a nastavili nie je pravdepodobné a vzrušujúce dobrodružstvo z hry pre seba a svoje malé kamarátov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more