Záložky

Dragon Nest

Alternatívne názvy: Dragon Nest

Herný Dragon Nest - zmes MMORPG a arkádovej slasher, fantastické klient hra vyvinutá Južnej Kórey štúdia Eyedentity hry. Hlavnou výhodou Dragon Nest on-line - najnovšie bojový systém non-target. Súboje sú tu rýchlo a dynamicky, a víťazstvo v nich je závislá od schopnosti hráča. PvE a PvP dobre premyslené. Odroda úplne eliminuje nudu. Budete sa podieľať na cykle neuveriteľné dobrodružstvo! Pripojiť sa k bitke s zombie, chytiť kľúčové body zapojené do vojen medzi tímami. Ak ste unavení z týchto búrlivých udalostí, zapojiť, napríklad poľnohospodárstvo alebo rybolov.

Ak chcete rozšíriť svoje aktivity vo svete fantázie, musíme Dragon Nest registráciu. Tiež je potrebné stiahnuť hru. Na registračnej stránke zadajte e-mailovú adresu, rovnako ako prezývku na fóre. Po vytvorení akakunta Downloader môžete stiahnuť hru. Všetky úspešne prešiel, a potom on-line hra Dragon Nest pracoval bez problémov vyžaduje, aby tieto minimálne systémové požiadavky:

- OS Vista SP2 (32/64bit) / Windows 7 (32/64bit),

- Procesor 12,

- Video NVIDIA GeForce 285 / ATI Radeon 4870; [_2_ ]

- Zvuk Priamy x 6. 0,

- 1. 5 GB RAM a 1. 5 GB voľného miesta na pevnom disku;

- Internet 56k modem.

Dragon Nest hra začať s tvorbou postavy. Môžete prísť s názvom, vyberte účes, rysy tváre, odev a obuv. Tiež by ste sa mali rozhodnúť, ktorá trieda bude patriť. Dragon Nest obývajú lukostrelec, kúzelníčka, duchovné a vojakov. Lukostrelci - elegantný, rýchly a vrtký tvorba úspešný v blízkych i vzdialených útokov. Avšak, oni nie sú perzistentné, majú slabú obranu. Kúzelníčka - majstri útok na diaľku, ktorý môže jedno kúzlo bojové desiatky nepriateľov. Sú schopní riadiť akcie súperov a ovplyvňovať priebeh bitky. Kedysi čarodejníc mal možnosť stať sa najlepší z najlepších, ale prišiel ťažké časy a musel bojovať s monštrami, zarábať túto miestnosť. Kňazi - úžasne skalných bojovníci z urodzeného rodu. Schopní rozptýliť monštrá a spôsobiť smrteľné kombá. Majú liečivú mágiu. Kŕmili iba schopnosť na opt-out. Warriors - statoční profesionáli v kombinácii tlmiče a výroba silných útokov. Shine v bitke, ale problém je, že v rozmedzí tried, ktoré jednoducho nemôžu dovoliť sami.

Hrať hru Dragon Nest on-line je potrebné, s využitím dostupných zariadení. Celý vtip je, že rôzne zástupcovia tried k dispozícii ich zbrane a uniformy. Pre lukostrelcov - je to krátky, dlhý luk, kuša. Pre čarodejnice - Grimoire gule bábika. Pre duchovný - muškátový kvet reťazca tyče. A pre vojakov - meč, sekera, kladivo. Okrem vyššie v hre Dragon Nest, existujú rôzne šperky a lektvary, ktoré sú užitočné v pravú chvíľu. Vaše zbrane a brnenia môžu byť zlepšené. Veci môžu byť posilnené, aby im ďalšie vlastnosti, ktoré sú naozaj smrtiace. Môžete tiež vytvárať objekty. To vám pomôže kováči. Sú schopní vytvárať majstrovské diela.

Dragon Nest on-line - to je tajomný svet Altera, ktorý aj napriek zúriacej diskusie a vplyvu temných síl, je celkom kóje. Tu môžete navštíviť zasnežené hory, kvitnúce na pláňach, v opustenej ruiny, lesy plné tajomstiev v pokojnej dediny a parku, ktorý je v podstate - jazdu. Ak chcete uložiť tento krásny svet zo strašných drakov, budú hráči hľadať a zničiť zlo protijed.

Play Dragon Nest môžu byť samostatne alebo spolu so svojimi vernými priateľmi. Tu je môžete rozhodnúť, ako sa bude pohodlnejšie. Stojí za zmienku, že skupina môže bojovať monštrá celé pluky a jeden nie je na ramene.

Preveďte základný stranu a každodenné úlohy a získať skúsenosti. Do týchto výkony v hre vytvoriť všetky podmienky! Pre realizáciu najťažších úloh, ktoré môžu získať titul. Tento nápis vedľa názvu charakteru, vďaka vlastnostiam, ktoré môžu zvýšiť.

Pre čerpadlá charakter, dostatok aspoň hodinu denne, pozrieť sa do hry. Nech sa stane čokoľvek, nevypínajte trať! Dokončiť všetky úrovne a stať sa skutočným hrdinom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more