Záložky

Dragon Born

Alternatívne názvy: Dragon Born

Herný Dragon Narodil - je bezplatný prehliadač-založené hry, udalosti, ktoré sa vyskytujú na ostrove Solstheim, ktorá je veľmi podobná hre Skyrim. Akonáhle hra Dragon Narodil Online. Obrancovia Relinduna začne útočiť vás sektári, ktorí vám považujú za zradcu a chcú vás zabiť na rozkaz Miraaka. Potom sa presuniete na ostrov Solstheim zistiť, kto to Miraak, a ako to môžete zastaviť.

Pred prehrávaním Dragon Narodil , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz , 1GB RAM, Grafická karta - 128 MB Pripojte sa do hry Dragon Narodil nebude trvať veľa času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5 Zvoľte "Odoslať", a Dragon Narodil Registrácia je u konca.

Solstheim Island je celkom veľký. Obsahuje tri hlavné mestá, kde sa môžete stretnúť sa s ľuďmi a vykonať úlohy, existuje viac než 40 ďalších umiestnenie na mape, vrátane zrúcanín, lúpežník tábory, jaskyne, kde si môžete robiť svoju prácu, alebo len preskúmať im za záujem [ _3_] Dragon Narodil prihlásený .

Hlavná úloha hry Dragon Narodil sa skladá zo siedmich questov. Keď prídete na ostrov Solstheim, zistíte, že tam sú ľudia trochu zmätený. Budujú svätyne Miraaku, ale neviem prečo, a že počul o Miraake, ale neviem kde. Takže musíte najprv oslobodiť ľudí Dragon Narodil prihlásený Miraaka od vedenia, potom by ste sa mali pozrieť na energie potrebnej k môžete ju vyhrať. Legrační, že posledná časť zahŕňa sledovanie nejaké sily a jazdiť na draka, ktorá by mala prísť na myseľ každému, kto splnil hlavnú úlohu Skyrimu.

Oveľa hry Dragon Narodil spojené so štúdiom čiernych kníh. Aj keď hľadáte informácie o Miraake, sa dostanete do nejakej čiernej knihy, z ktorých každá vás zavedie do apokryf, kráľovstvo princa Hermaeus Mora. Môžete tiež získať bonus pre každého čiernu knihu, ktorú čítal v Dragon Born prihlásený , a tieto bonusy patrí užitočných vecí ako je napríklad odstránenie priateľským ohňom proti nasledovníkom a je schopný zvolať obchodníka, takže môžete predať položky, ak máte prebytok.

Bohužiaľ, tieto prídavky boli obmedzené na Dragon Narodil prihlásený , takže sa nič nezmení v hlavnej časti hry.

Budete Dragon Narodil hrať a vidieť, že hra je zameraná viac na strednej vrstvy hráčov. Niektoré súboje môžu byť závažné (hlavne preto, že mágia odpor postava je minimálna), a postava musí mať svoje zbrane, a nie umrieť pred posledným boji proti Miraaka. Ak máte nejaký znak Dragon Narodil prihlásený , ktorý môže poraziť draka, budete môcť hrať [_2_ ] Dragon Narodil bez akýchkoľvek problémov.

Všeobecne platí, že hra Dragon Narodil Online. Obrancovia Relinduna celkom dobre vyvinuté. To obsahuje mnoho bonusov, niektoré veľké a malé, a keď nie všetci z nich pracuje celkom dobre, aspoň niektoré z nich môžu získať hodnotenie "A". Najmä to môže byť nazývaný čiernu knihu a študovať apokryfy, a niektoré questy Dragon Narodil prihlásený .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more