Záložky

Dragona

Alternatívne názvy: Dragona Online Dragon je online

Dragona Online - fantastický zadarmo multiplayer role-playing hra s originálnym príbehom a krásne modernej grafiky. Užívatelia budú môcť vstúpiť do heroes-Dragoni, ktorí majú schopnosť spojiť sa s dušou draka. Tak, Dragonnes transformovať do mocného bojovej forme, ktorá je rozjímanie o jednej desivé. Tieto bojovníci sú povolaní k boju proti silám zla vládca Dzhurtanom. Chrániť svet pred nežiaducimi prienikmi - to je ich konečným cieľom. Spustenie Dragona Online hry, stanete sa jedným z tvorov schopných cítiť divokosť drakonických krv v žilách. Zamilujete si ju - to je pokus!

Dragona prihlásený registrácia vám bude baviť vzrušujúce dobrodružstvo. Budete mať možnosť sa rozvíjať v priebehu hry, hrať mnoho zaujímavých misií, bojovať proti nenávideným nepriateľom, hľadať spojencov a všetkých týchto miestach sa teraz unikátny dizajn a príjemný zvuk. Pripojte sa do hry Dragona prihlásený trvá veľmi málo času. Zadajte e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a zadajte ho znova na ďalšom riadku, a potom pokračovať k vyplneniu ďalších polí (názov, zvolený na dve otázky a ich odpovede). Majte na pamäti, že skutočnosť, že vytvorenie účtu súhlasíte s podmienkami projektu.

Pred hry, mali by ste si prečítať zoznam odporúčaných systémových požiadaviek. Ak chcete hrať Dragona prihlásený budete potrebovať počítač s nasledujúcou konfiguráciou: operačný systém Windows XP / / 7 Windows Vista, procesor Pentium Dual Jadro alebo vyššia grafická karta Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT , 20 [ _3_] CZ miesto na disku a 2 CZ RAM. Ak tieto parametre Ste v poriadku, môžete sa ponoriť do čarovného prostredia virtuálneho vesmíru.

Tie sú prepravované do sveta skladajúci sa z niekoľkých kontinentov, a to Bartan, Nazallan, Souhayr Valley Dragon Pampus. Na každom z nich MMORPG uložená do hry prekvapenie pre hráčov, a tak bude vaše cestovanie naozaj nezabudnuteľný. Dostanete obaja farebné umiestnenie, a ponuré, tmavé miesta. Táto rozmanitosť je hra nenudí a nepredvídateľné.

Hra Dragon je online môže pochváliť zvýraznenie ako transformácia. Vzhľadom k transformácii môžete úplne zmeniť svoj vzhľad. Táto špeciálna zručnosť pomáha dokúpiť zvýšiť výkon magické a fyzikálne vlastnosti. Ale mali by ste vždy pamätať, že to potrebuje napájanie jadra, tam je zvláštne energie. Táto energia je doplnený o hubenie monštrá. Transformácia je kompletný a parciálne. V čiastkovej zmeny je len jedna časť vášho tela. Dragon spiace v každom z vás, a prebudiť ho v najlepšej najlepší!

Súčasne čarovnej krajiny obývaná zástupcovia štyroch pretekov. Každá rasa má dve triedy. Poďme sa na ne pozrieť podrobnejšie. Takže ľudia (triedy: strelec, ostreľovač) - neuveriteľné swingers, ktorí vedia, ako veľa spôsobov, ako kompenzovať svoje nedostatky. A aj keď nie sú fyzicky dosť silná, a v mágii skôr slabé, a oni sú všeobecne krátky život ľudia sú šťastní. Oni používajú ťažké brnenie, a ďalšie vďaka spojenectvo s trpaslíkmi majú prístup k najnovším technológiám. Okrem ľudskej mysle živé a bystrý, a tieto výhody nebudú brať preč! Ďalšie preteky - draslík (triedy: strážne a vrah), je úplne odlišný od človeka. Tento závod je právom považovaný za najsilnejší, pretože závod v jeho žilách prúdi krv modrého draka. Power draselný odradiť toľko snažiť, aby si s nimi. Tretie preteky - Eldin (triedy: Ranger a Mage), ktorí sa považujú za právoplatnými dedičmi éry kúzelníci Dragons. S ohľadom na použitie mágie, v tomto prípade nemajú nič nevyrovná. A Eldin dlhovekosť a zaslúžene považovaný za najkrajší závod. A posledné preteky - Katch (triedy: Shaman a Scout), ovplyvnené prvej svetovej vojny a túžba vrátiť sa do ich života príbytok bývalej veľkosti. Členovia ich rasu hrdý, divoký v bitke, účelné. Ako môžete vidieť všetky rôzne preteky a každý atraktívny v jeho vlastným spôsobom.

Herné Dragona prihlásený umožňuje nielen odhaliť tajomstvá ostrova Bartan, ale tiež vytvoriť svoj príbeh. Z týchto príležitostí aj pre tých najnáročnejších užívateľov určite poteší. Áno, je herný svet zároveň krásne a kruté. Ale je to kombinácia neumožňuje stratiť záujem o projekt. Uistite sa, že dôvodnosť hry na ich vlastné skúsenosti a vám zostane príjemný zážitok!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more