Záložky

Drastické Wars

Alternatívne názvy: Drastické Wars

Herné Draconian Wars [_2_ ] - jeden z najpopulárnejších zberateľskú kartové hry on-line. To je taktická hra, ktorá transportuje v dobe drakov. Hráči môžu pôsobiť ako silný vodca armády drakov alebo ľudských vojakov čo najskôr vyhrať zdvihovým Hyperborea. Mnoho hier pre karty právom považované za DraconianWarsonlineодной z najťažších. Krajiny Hyperborea v dávnych dobách patrila Dragons, ale šiel na breh technokrat, ktorí argumentujú, že keď krajina bola pod ich držanie. Kontrola nad zemou - že prinesie víťazstvo jedného z vojakov.

V Draconian Wars voľný [ _3_] môže hrať ktokoľvek. Nie je to tak dávno, hra sa stala k dispozícii na Desura , kde stojí $ 2.5. Aby bolo možné hrať on-line Draconian Wars [_1_ ] registrované potreboval. K registrácii potrebujete na odkaz " Vstup alebo Register », ktorý sa nachádza na pravej strane obrazovky.

1 . Pred otvorením registračného formulára v hornom poli, ktoré " Názov "musíte zadať jeho názov.

2 . Ďalšie riadok " Meno » vypáliť herné prezývku ( uistite, že máte pár nápadov).

3 . V « E-mail » musieť uviesť vaše real-life elektronické schránky.

4 . Nasledujúce dva riadky sa musí zadať heslo pre prihlásenie do hry a potvrďte ju duplikovať (v poliach " [ _6_] Heslo »a« Overiť Heslo ", v tomto poradí).

. 5. Všetky položky označené hviezdičkou sú povinné, takže pole « Reddit [_2_ ] s Kód ", bez toho aby hviezdičkou, môžete nechať prázdne.

6 . Uvedenie povinné tick frázy « I majú [ _6_] čítať a súhlasí s tým, ... »súhlasíte s pravidlami a súhlas užívateľa. V prípade, že váš nesloglasiya je registrácia dokončená a nemôžete hrať hry on-line Draconian wars .

7 . Na konci Vyplnením registračného formulára, aby potvrdili svoju "ľudskosť", vyplnením poľa " Typ [_3_ ] dve slová »CAPTCHA poskytované systémom.

8 . Všetky vyplnené? Kliknite na « Ďalšie ».

Teraz, keď je registrácia dokončená, môžete začať hrať!

Všetky v hre, tam sú štyri hlavné typy kariet.

1 . Krajina ( Jednotky ), ktoré patria pozemné a letecké stanice. Každý pozemok je charakteristická pevnosť, brnenie a bojové zručnosti.

2 . Zbrane. Tieto karty vám pomôže krajine svojich vojakov v bitke.

3 . Mágia. Tieto mapy poskytujú možnosť použitia v bojových kúziel a talizmanov pre zlepšenie budovy, armádu, aby sa excelentnosti v boji.

4 . Porucha. Je to nepríjemné pre vášho protivníka karty, ktoré umožňujú používať rôzne triky, kúzla a kúzla rozbiť plány nepriateľa.

V Draconian Wars hrať [ _3_] bude zaujímavé pre všetkých. Rovnako ako väčšina kartových hier, zachytáva od prvej minúty a udržuje napätie všetkých hráčov až do posledných minút bitky. V tejto hre budete mať možnosť nadviazať nové priateľstvá s hráčmi z celého sveta a precvičiť zručnosti bitky. Táto náročná hra nenechá nikoho ľahostajným. Poponáhľajte sa zaregistrovať a skúsiť svoje šťastie v boji!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more