Záložky

Dota 2

Alternatívne názvy: Dota 2

Dota 2 Online - multiplayer stratégie v štýle akčná hra s RPG prvkami modelu f ree-to-play . Už po skončení projektu sa stal populárny DotA, hra bola vytvorená v samostatnom klientovi, ktoré boli zavedené niektoré nové prvky k zlepšeniu výkonnosti. Tieto dve hry sú si veľmi podobné. Bole, takže hra Dota 2 bola vyvinutá s pomocou osoby, ako pracovať na prvej verzii. Avšak, nová verzia má rad výhod. Medzi ne patrí vstavaný hlasový chat, pripojte podporu, prítomnosť územných zónach určených pre oddelenie hráča, vzdelávacie úlohy, ktoré pomôžu začiatočníkom zlepšiť vizualizáciu zastúpenie akciu. Hoci mechanici hry ako celku nebola ovplyvnená. Predtým, než váš produkt on-line, čo sa môže stať, že užívateľ, ako je tomu v hernom svete DotA, olovených tímových bitkách, snaží sa zničiť nepriateľskú základňu. V Dota 2 on-line Tam sú rovnaké Briti povolené získať skúsenosti, získať potrebné predmety, rozvíjať na najvyššej úrovni 25. Skúste to - budete pravdepodobne spokojní!

Prvá dôležitá otázka pre vás - je to Dota 2 profil. To nastane takto:

- Zadajte názov akkakunta;

- Myslel som, že sa heslo a opakuje na ďalšom riadku,

- Hlásené e-mailovú adresu, ktorá je potvrdená v ďalšom poli;

- Vyberte si bezpečnostnú otázku a odpoveď je kladený na to,

- Zadajte znaky z obrázka,

- Dajte začiarknutie, ako dávate najavo, že viac ako 13 rokov a súhlasíte s pravidlami hry (lepšie dopredu prečítať ustanovenia Pravidlá pre užívateľa).

Na konci procesu vytvárania účtu, musíte stlačiť tlačidlo "Vytvoriť účet".

Druhá dôležitá otázka - systémové požiadavky. Pre hranie vyžaduje nasledujúce parametre: OS Windows XP / 7 / Vista / Vista 64, Pentium 4 Marchi. 0GHz / alebo ekvivalent AMD; grafická karta kompatibilná s DirectX 9 (128 MB alebo viac), ATI X800, NVidia 6600 (alebo ekvivalent) na pevnom disku 5 GB RAM a 1 GB. Ako mať príležitosť, aby sa - úplne odpúšťajúci systémové požiadavky.

Takže, ste práve začínate hrať Dota 2 a určite by sa dozvedieť viac o tom, čo očakávať od vašej postavy. Potom, čo vyberiete postavu a začať ju riadiť, bude okamžite podieľať sa na boji proti súperom. Budete mať tím sa snaží zničiť hlavnú budovu nepriateľa, a mimochodom a utrite obrannej veže a zabiť veľké množstvo Britov pod nohami. Zároveň by ste nemali zabudnúť premýšľať o tom, ako v pohode. Musíte neustále čerpať charakter priobrketat Dobrá kvalita artefakty zbraní. A aby sa ubezpečil, že všetko bolo spravodlivé, a aby ich podiel na zlato, ktoré je vydané pre účasť v tíme.

Herný jedná o boj medzi svetlom a temnej strane. Každý tím je až pre 5 osôb. Tímy rozdelené na tratiach, na ktorých sú jednotky bude čeliť súpera. Ochraňoval cieľ - mať čas zničiť centrálnej nepriateľov rýchlejšie, než je to u vás. Kto bol prvý - je víťaz!

Zahrajte si Dota 2 - to znamená, že sa jedná harmonicky s podobne zmýšľajúcimi úsilie o rozvoj parametre svojho charakteru, ďalej posilniť schopnosť diskutovať o tom, čo sa deje s ostatnými hráčmi v chate a len dostať veľa radosti zo zaujímavých tried. Conquer úroveň po úrovni, sa zaslúžené ocenenie, zúčastniť sa prax zhoduje sa vynaložiť všetko úsilie, aby úspech tímu, alebo ak nechcete namáhať, ísť s prúdom a na konci ešte odniesť to, čo je dlžný na konci bitky - bez ohľadu na to, čo robíte, čo je najdôležitejšie, užite si to všetko! Hra Dota 2 pozýva všetkých, aby sa pripojili. Nepáči sa mi to - nikto nebude držať. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete čeliť sklamanie. Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more