Záložky

Dorfleben

Alternatívne názvy: Dorfleben

Dorfleben hra - to je ďalšie on-line hra o živote na farme.

Dorfleben Online - browser-based hra, v ktorej môžete prakticky robiť, záhradníctvo, poľnohospodárstvo a ďalšie aktivity.

Dorfleben registrácia jednoducho trvá veľmi dlhú dobu. K registrácii budete musieť vykonať nasledujúce kroky:

1. Hľadať stránky hry Dorfleben on-line.

2. Sa zobrazí formulár pre prihlásenie do vášho účtu. Vzhľadom k tomu, že nie ste registrovaný užívateľ z hry, mali by ste kliknúť na tlačidlo v pravom dolnom rohu s nápisom « Register » .

3. Dostanete sa pripojiť zvláštne formulár.

4. Napíšte prvej línii vašej e-mailovú adresu.

.

5 Zadajte svoje užívateľské meno, ktoré chcete, aby sa v hre.

6 . Prísť so špeciálnym heslom pre hru.

7. Ak súhlasíte so zasielaním oznámenia o hre a súhlasíte so všetkými pravidlami a odporúčaniami tohto webu, nechajte izolované bunky sa zaškrtnutím. Ak nie, odstráňte značku z tých položiek, ktoré vám nevyhovujú.

8

. Po akciách, kliknite na « Zaregistrovať » .

Play Dorfleben Nemôžete starať o výkone vášho počítača, ako je browser hra, a to je najdôležitejšie - high-speed internet. To je to, čo by ste mali dbať.

V Dorfleben hrať budete na vašom pozemku. To bude musieť pozemných bobule, zelenina, rôzne semená rastlín, hnojenie a vyčistiť pole. To sú prvé kroky, ktoré budete vykonávať na farme. Ak sa vydáte o svoje plodiny, a potom rýchlo získať skúsenosti a zarábať peniaze.

Máte celý rad spôsobov, ako zarobiť. Najprv vám bude ďatelina, ktorý je veľmi obľúbený u včiel, ktoré robia med.

Okrem toho, byliny používajú ako krmivo pre kravy, a oni na oplátku produkujú mlieko po zasahovať ďatelina. Špeciálne zariadenie pre mlieko môžu byť spracované na syr. Frézovaného pšeničnej múky mlyna zase hrozno vo víno, a tak ďalej. Obec ponúka veľa vegetácie, zvierat, možnosť vyzdobiť svoje územie, kúpiť rôzne budovy.

Ako výsledok, váš malý pozemok premení v nádhernej krajine. Môžete vyložiť krásne dráhe, zasadiť kríky, dať fontány. Pestovanie zeleniny v skleníkoch. Veľa vecí môže byť vykonané aj na farme, hlavná vec - je to obrovská príležitosť a túžba.

Samozrejme, že môžete pozvať svojich priateľov obdivovať váš dvorek. Tamtiež pozornosť bude venovaná rad jedinečných možností.

Akonáhle budete mať širokú škálu zariadení, s ktorým budete môcť žať. Hlavná vec - je starať sa o uchastochkom každý deň ísť do hry a rozvíjať ju.

Dorfleben on-line - to je pozitívna hra, ktorá je už dlho miloval mnoho ľudí. Zapojte sa do ich spoločenstva a odpočinúť si na jeho pozemku, spolu so svojimi zvieracími miláčikmi.

Získa veľa bonusov a cien z hry Dorfleben!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more