Záložky

Doc & Dog

Alternatívne názvy: Doc & Dog

Doc & Dog hra, ktorá je ideálna pre bezstarostnú a oddychovú zábavu. Medzi šialeného vedca a jeho štvornohého priateľa veselý, môžete zabudnúť na všetky problémy a ladiť to v pozitívnom smere. Projekt môže hrať v každom voľnom okamihu. Vzhľadom k tomu, aplikácia je určená pre mobilné a vreckové zariadenia s operačným systémom na Android a iOS, potom Doc & Dog cmogut povzbudiť vás v každom okamihu - a v metre na ceste do práce a dlhšia trubice. Dostatočné množstvo svetla pre humor - to, čo potrebujete nastaviť náladu a zmierniť situáciu.

Jednoduchý a trochu blázon Doc & Dog on-line má všetky potrebné vlastnosti hry svojho žánru. Jeden šetrič umožňuje len jej kladný náboj po celý deň, a to je ešte nie ste šťastie prejsť akúkoľvek misiu! Počas hry budete musieť vysporiadať s profesorom, zjavne nie je sám a jeho malý pes vhodnejší. Iba preskúmanie intro Doc & Dog on-line, budete umierať smiať a robiť srandu pri pohľade na tú trochu excentrický pár. U hlavných postáv, mimochodom, vývojári môžu písať špeciálne poďakovanie - ukázalo sa, aby anturazhnye, ale zároveň nenápadný, že hra, chcem, aby sa na ne pozerať znova a znova. Zábavné dobrodružstvo a niekoľko komediálnych situácií, ktoré spadajú priateľov, nechať len pozitívne a dobré skúsenosti.

Ak chcete začať hru, budete musieť dopredu stiahnuť aplikáciu a nainštalujte ju na vašom telefóne alebo tablete. Ak chcete nainštalovať Doc & Dog registrácii budete potrebovať iba oficiálny App Obchody - PlayMarket a AppStore. Vašou hlavnou úlohou bude vytvoriť herný plán uniknúť lekára neobývaný ostrov. V priebehu hry, musíte navštíviť veľa rôznych miest: na prekonanie horúcu púšť a široký výhľad na more plávať, prechádzať cez zasnežené pláne a zelenými lúkami. Zároveň sa všetky farby v hre prešiel tak jasné, že oko jednoducho nemôže byť potešený.

Play Doc & Dog bude musieť úplne vážne, a ako inak než z hromady šrotu materiálov možno získať tým, že pracuje na mysli, nie je prístupný systém lietadla? Následne, všetky výtvory budete môcť vymieňať a zlepšovať. To bude mať ďalšie bonusy a následne poraziť rekord značku (môžete súťažiť sám so sebou a priateľmi z GameCenter). Každá nová hra začína na rovnakom ostrove - v rámci projektu nie sú úrovne. Čím lepšie je vaše výtvory, tým viac bonusov získate, takže v dôsledku toho, tým väčšiu šancu budete mať v prvom rade.

Vo Doc & Dog hry je potrebné venovať pozornosť "myšlienok" - druh herného zdroja, ktorý zlepší na nákup vozidiel a ďalších užitočných nástrojov a zručností. Rozvíjať svoje vlastné stratégie a ich realizáciu - šetrí váš lekár so svojim štvornohým kamarátom vašich rukách!

 

Doc & Dog