Záložky

Devil May Cry 4

Alternatívne názvy: Devil May Cry 4

Hra Devil May Cry 4 - vydanie, ktoré sa konalo 09. 07. 2008 Je zvláštny mix troch žánrov - dobrodružstvo, Thriller a slasher ochutené pohyby na miestach a RPG (s odkazom na otvorenie nových zručností). Herné Devil May Cry 4 je tiež rozdelený do troch častí: boj sám priamo, súboje s bossmi a pohybujúce sa.

Pokiaľ sa rozhodnete Devil May Cry 4 stiahnuť, nainštalovať hru na počítači a začať hrať, sa dozviete, že hra je dej vyvíja nasledovne: stotník Sparda spadá do zeme dievčatá a búriť proti mocnostiam temnoty, Lord of the porazil armády Mundus. Rytier Sparda čoskoro prejde do podsvetia. Potom, čo opustí jeho syn Dante, ktorý vyzerá ako človek, ale má agility a má silu démona. Potom, čo démoni zabili jeho matku, Dante nájde svoje životné dielo - vykoreniť zlo.

Hráči, začína v Devil May Cry 4 hra bude vidieť, že sa vývojári rozhodli nahradiť túto časť hry protagonistami. Teraz sa všetci budú môcť hrať hlavnú postavu menom Nero, ktorý je rytierom Rádu.

Hra má menu (Prúd Souls), čo je určité množstvo bodov sa udeľuje po absolvovaní úrovne. Za tieto body si môžete kúpiť nové kombá, alebo zvýšiť výkon k dispozícii - bez toho, aby niekedy možné dokončiť hru. Takže by ste sa mali snažiť byť pridelené na konci misie viac bodov.

Hra Devil May Cry 4 ks zarážajúce žiadny hráč sýtosť farieb a bohatú paletu. Grafika je tak dobrý, že aj príbeh rožky, bolo rozhodnuté vykonať úplne na herný engine. Hra ovládané nádherné scenérie, nádherné z chumelenice pokryla veľké oblohe postupne.

Ďalšou výhodou tejto hry - vyvinula a zaviedla krásne tváre animácie, v ktorej sú profesionálne vyrobené a úplne relevantné oslnenia v kombinácii s hrou svetla a tieňa na tvárach postáv. To všetko ešte raz uisťuje užívateľa, že táto hra je takmer dokonalá vo svojom žánri. Firma-developer Capcom urobil všetko, čo k svojmu dieťaťu vľavo ďaleko za všetkými svojimi súpermi.

Hra má

• štyri základné úrovne obtiažnosti (od veľmi ľahké až ťažké: muž, Demon Hunter, syn Sparda, Dante Must Die)

• tri bonusové úrovne obtiažnosti ("Black Knight" s množstvom nepriateľov a "peklo alebo nebo", v ktorom postavy umierajú na jeden zásah).

Inovácia je tiež skutočnosť, že v Devil May Cry 4 bol režim praxe, ktoré môžu byť použité v praxi ako samostatné údery a kombinácie niekoľkých metód boja. Bičovanie chlapca hrať vojaka démona.

Tam je Devil May Cry 4 znaky

• Dante - protagonista hry,

• Virgil, Dante dvojča,

• Kate - tajomná dievčina, stredné;

• Lilith - nočný klub hosteska, miláčik Mundus;

• Mundus - Demonlord;

• Sparda - otec Dante a Virgil,

• Eva - Mami Dante a Vergílius;

• Phineas - daemon pomoc Dante.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či stiahnuť túto hru, spýtajte sa na internete Devil May Cry 4 video, keď videl, že to bude jednoduchšie, aby sa toto rozhodnutie. Mimochodom, vývojári sa uistiť, že hra mohla byť hraná nielen na PC, vytvorenie verzie Devil May Cry 4 androida. Takže teraz, môže byť nainštalovaný, napríklad, a tabliet.

Hrajte a bavte sa! Koniec koncov, Devil May Cry 4 má vynikajúcu hrateľnosť, vyvinuté znaky a skvelá grafika.

Veľa šťastia!

 

Devil May Cry 4