Záložky

Devil May Cry

Alternatívne názvy: Devil May Cry

Game Devil May Cry - to je videohra, ktorá je revízia známeho povolenie. V sérii s rovnakým názvom, je piaty a zároveň, 1. v novej sérii. Toto je prvá hra zo série, ktorá nie spoločnosť Capcom, a zaoberá sa vývojom štúdio Ninja Theory z Veľkej Británie. Verzia Devil May Cry pre PC Studio strávil QLOC z Poľska. Táto hra v žánri slasher v ruskej spoločnosti 1C Softklab zaoberá, a to je hra, podľa časopisu hazardných hier je najlepší slasher v roku 2013. Mnohí hráči považujú prenosu Devil May Cry Kráľovstvo (Ninja Theory) Najlepší udalosti, ktorá nastala s touto sériou hier v priebehu posledných piatich rokov.

Pokiaľ sa rozhodnete stiahnuť Devil May Cry, budete mať možnosť, aby sa ubezpečil, že aj keď sa táto hra stala jednoduchšie, súčasne zlepšuje na tvári taky. Herné stala veľmi pohodlné a viac premyslené, a hra sama o sebe je oveľa krajšie vizuálne. PC verzia nie je ukázalo horšie pre konzolovej verzii s nádhernou grafikou a skvelú kontrolu. V Devil May Cry objavili vážne štruktúrovaný dej, ďalej Devil May Cry postavy majú jasné zrozumiteľné motivácie. Teraz dialógy znaky stala zaujímavá pre hrdinovia dnes zaujímavé sledovať.

Na internete ste si istí, nájsť veľa odkazov na videá Devil May Cry, keď videl, že každý hráč bude vedieť, že hlavnou postavou tejto hry je napoly démon a poluchelovek zaoberá vyhladenie démonov v rámci svojej vlastnej agentúry. Akonáhle je Dante poslal do boja Mundus - Pán temnoty, hodiť ho späť do tlače vo svete temnoty. To robil v dobe Dantovho otca. A tak Mundus s cieľom úplne zničiť rodinu pre tento Dante poslal svojich služobníkov. Dante poslal preč s démonmi a potom sa dostane do obrovského hradu, ktorý je jeho stretnutie s démonom Nelo Angelo, v ktorom sa duša transformovanom Virgil - jeho chýbajúce brata. Keď začnete hrať Devil May Cry, uvidíte, že to je to, ako sa situácia bude vyvíjať v začiatku hry.

Každý hráč chytený vo virtuálnom svete Devil May Cry budú môcť, aby sa ubezpečil, že hra sa odohráva v nejakým záhadným alternatívnej realite, v ktorej sú ulice špirálovito veža náhle získava krídla, démonický väzenia dostať priamo od odrazu vo vodách mesta rieka. Konverzie môže ešte nastať nočný klub v trblietavé neónových farbách kyseliny halucinácie. Takýto takmer neskutočný transformácie poteší každého hráča.

Je potrebné poznamenať, že nie všetky pozitívne momenty v hre Devil May Cry. Tu vývojári robili tak, že zbraň je hlavná postava bola rozdelená do troch typov v závislosti na režime. Takže Dante, zatiaľ čo v štandardnom režime sa mohol húpať meč a strieľať zbraň k rýchlej-fire guľometov, v anjelskej režime Dante, ako keby je priťahovaný k cieľu a pruhovaný jej kosu, v démonickej režime - ťahá súpera háčik a odošle im obrovskú sekeru. A aj keď varianty napadne trochu, ale ak šikovne kombinovať zbraň, Dante môže byť v porovnaní s chopper zlých síl. A ako hra postupuje, budete mať obrovské množstvo bojových techník, oveľa viac strmé a veľkolepé.

V každom prípade sa snaží hrať sami, prejdite Devil May Cry poslanie a skoncovať s démonmi. Šťastie nebude bolieť!

 

Devil May Cry