Záložky

DK prihlásený

Alternatívne názvy: DK prihlásený

Herná DK Online - multiplayer role-playing game je fantastické. Jeho tvorcovia, kórejská spoločnosť Aeria hry, vám dal báječný svet hry. Samozrejme tu nie je bez bojov a dobytie zámky. Všetko je založené na rozprávky, ktorej obsah je prezentovaný na vás na mieste. Herné odohráva v hre DK online on-line.

Na začiatku hry, pre dobro hry, budete vhodné pre kontrolu zhody počítaču ako jednoduchý priemer systémové požiadavky:

· Priemerné nastavenie z PC;

· Pripojenie k internetu;

· Klávesnice;

· Mouse.

Tu sa dá vytvoriť svoj účet, musíte sa vydať do hry. DK on-line registrácia nebude trvať dlho a spôsobiť problémy. Dôležité je, poradiť, pozrite sa na informácie, ktoré nám poskytnete

1. Navštívte oficiálne stránky hry Dragon Knights prihlásený;

2

. Prejsť na - hrať zadarmo beta verzia;

3

. Môže rozhodnúť zaregistrovať prostredníctvom sociálnej siete Facebook,

4. Ak sa rozhodnete pokračovať s registráciou tu, kliknite na riadok, kde som sa spýtať, či máte účet,

. 5. Uveďte platnú e-mailovú adresu,

6

. Vyberte mesiac, deň a rok vášho narodenia,

7. , Zadajte kód v zadanom okne, ktorá je uvedená vedľa,

8

. Kliknite na - hra.

Vašu požiadavku hrať v beta verzii dodaný. Počkajte, nemusíte dlho.

Keď príde čas na DK Online hry, musíte vybrať hrdinu. Zloženie akejkoľvek triedy a rasy, ktoré zadáte. Na koho strane budete mať. Tvorcovia, hra DK prihlásený, môžete sa prideľujú na štyroch pretekoch: Lycan, Elf, ľudské práva a Felynx. A tieto štyri triedy:

  • Kúzelníčka;
  • Bojovník;
  • Paladin;
  • Shadowmage.

Kúzelníčka - skutoční revolucionári, ktorí majú čaro dávnych drakov. S agility spôsobil zmätok na nepriateľov, dáva im silný vplyv na ich mágie. Udržuje nepriateľov na diaľku.
Bojovník - hrajú dôležitú úlohu v bitkách. Silný na frontoch, bojovať až do trpkého konca. Najsilnejší bojovník nablízko.

Paladin - svätí bojovníci v blízkosti bitky, sú strážcovia svetla, verí v bohyňou Dione. Boj s mečom a štítom. Spôsobiť ťažké poškodenie bielej mágie. Mať dobré brnenie.
Shadowmage - majú čaro, ale to nie je drak, a jeho zvláštnosťou. Lepšie boje na veľké vzdialenosti.

Pri voľbe závod na vedomie, že neodpovedajú na všetky triedy, to znamená, že pri výbere rasy, môžete byť len v niektorých triedach.

Môžete vytvoriť svoj hrad, ktorý sa bude brániť zo strašných netvorov v priebehu hry. Ak náhle nebýva v bitke, zámok prejde do vlastníctva iné frakcie. A boj o svoj hrad môže byť obnovená budúci týždeň. Monsters zabijete moc. Skúsenosti dať takmer nič, za vraždu a pár desiatok davy.

Zahrajte si hru on-line DK prihlásený celkom zábavné. Táto hra sa podarilo prilákať vysoko kvalitnú grafiku, jednoduché použitie, a je rajom pre milovníkov krásnych fantastických obrazov elfov a vlkolakmi. Vitajte hráči rôznych vekových kategórií.

Dragon Knights prihlásený hry na vás čaká !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more