Záložky

Divide & Conquer

Alternatívne názvy: Rozdeľ a panuj, D & C

Tu zbožňujem všetko spojené s vesmírom? Potom rozdeľte & Conquer on-line vytvorený práve pre vás! Miestne hviezda nie je príliš deprimujúce a navyše nie je k dispozícii. Pretože tam, kde sú ľudia, ktorí nemajú očakávať, kľud a pohodu. A rozdeliť a podmaniť si online hru dokazuje tento poriadok vecí už jedno meno.

Tak, systémové požiadavky:

• moderný operačný systém (XP, Vista, Windows7)

• Rozlíšenie displeja 640 * 480, na minimum bude najlepšie zatiaľ, 1024 * 768,

• Moderné webový prehliadač (Opera 8 sú ideálne. 5, Safari, IE5. 5, Firefox, Camino, Mozilla 1. 5)

• Pripojenie na Internet cez modem alebo GPRS.

Ak chcete začať práce na veľkolepých plánov zachytiť priestor, musíte sa najprv na oficiálnych stránkach hry, prejsť fáze registrácia rozdeľ a panuj. Tam bude musieť vyplniť štandardný formulár:

• zadať meno,

• heslo,

• platný e-mail;

• Pohlavie a dátum narodenia.

Po štarte určí závodu. Registrácia do rozdeľ a panuj hry ponúka možnosť stať sa členom jedného z týchto národností: Fatas, technikov, Nové ľudí, pútnikov, Grayers, tmavé Watchers, Rage Stones. Opis každého z nich možno nájsť priamo na mieste. Ak chcete začať s, je lepšie si vybrať štandardnej ľudskú rasu - Nové ľudí. Neskôr, môžete transformovať (a niektorú z vyššie uvedených), ako chcete, a tak si svoje vlastné, jedinečné ľudí. Vzhľadom k tomu, on-line hry Divide & Conquer oficiálne umožňuje vytvoriť pre seba bezpočet účty bude vaša predstavivosť, kde hýri. Mimochodom, len tak v Divide and Conquer Online je doporučené najprv vytvoriť spojenca - v tvári, aby som tak povedal. V opačnom prípade môžete celkom rýchlo odstránené.

Akonáhle ste sa rozhodli na a nastaviť svoj závod, rozdeľ a panuj registráciu krok možno považovať za kompletnú. Ďalší krok - výber z "domova" na svete. Tí, ktorí chcú vytvoriť svoj vlastný ríšu, lepšie usadiť na periférii. V každom prípade, k dispozícii od samého počiatku len malá skupina jednotiek: guvernér, jednotky sebaobrany, kolonisti, prieskum tri sondy a kyvadlová doprava k letu. "Začnite hrať hry on-line rozdeľ a panuj" znamená "nájsť vhodnú planétu." Najprv pomocou sondy, a až potom vložený do raketoplánu a choďte k rozvoju planéty. Mimochodom, toto vyhľadávanie môže byť vykonané viac ako jeden deň. Pre začiatočníkov najpraktickejšie možnosťou by bolo, že planéta má najväčšiu plochu, čo znamená viac zdrojov, ľudí a peňazí.

Ak chcete začať hrať hry Divide and Conquer Online je doporučené zoznámiť so základnými funkciami a pravidlami stanovenými na rovnakom mieste - oficiálne webové stránky tejto turn-based stratégie. Je to tu, že sa dozviete podrobne o primeraných zdrojov (nerasty, energia, organické), špecifické herné bonusy a klimatických podmienkach planét so svojím vyvoleným ľudom. Trikrát za deň sa vypočíta ťah. Takže dvakrát denne prichádzajú do hry rozdeľ a panuj bude stačiť.

Ako bolo uvedené vyššie, on-line hry Divide and Conquer samotný názov vysvetľuje, že priority hráčov musí byť umiestnené v blízkosti svojich diplomatických vzťahov. Fanúšikovia politických intríg objavíte širokú škálu aktivít vrátane vzťah a "vojna-union-neutrálny" a "vrchnosti-vazalom."

Celkom: Play rozdeľ a panuj, určite by ste mali záujem, aj cez niektoré nedostatky nedôležité, budí dojem zhone vývojárov. Ak sa oslniť nočné nebeské priestory, skúste prehrať stojí rovnako. Ďalšou nespornou výhodou: rozdeľ a panuj online hry úplne zadarmo! Takže ... veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more