Záložky

Zneuctený

Alternatívne názvy: Zneuctený

Game zneuctený - jedinečný pc hru vytvorili v žánri - akcie. Hra bola prepustená v roku 2012, rok a počas niekoľkých dní sa šíri po celom svete! V tejto hre radosť hrať, je veľmi zaujímavé v tejto hre priestore, neuveriteľne fascinujúce a zaujímavá zdá akékoľvek hráčskej dej. Zneuctený hoden všetkej chvály. Pc hra zneuctený chlapci vynašiel a vyvinul svoju firmu - Arkane Studios. Publikované túto hru firmu - Bethesda Softworks. Ale vydavateľ v Rusku, bola spoločnosť - 1C-SoftKlab.

Táto hra je zameraná na široké publikum. Ak budete hrať túto hru raz, budete chcieť viac a viac, viac a častejšie v tejto hre späť. Takže to, čo je o tejto hre, že sa zhromaždili miliónov imanie na spoločnosť, ktorá vynašla a zhromažďujú sa na monitoroch miliardy ľudí po celom svete? Povieme vám: dej je jednoduchý a zložitý. Je plná zaujímavých bitiek a potýčok medzi jednotlivými postavami hry. Dej sám o sebe v tejto hre nemožno porovnávať s akúkoľvek hru, táto hra je nezávislá. Nie analógový, žiadna hra, ktorá sa náhle mohla všimnúť, hra zneuctený. Všetky udalosti v hre sú postavené skľúčený, a tak môže byť inak - Milióny ľudí v rôznych mestách a lokalitách trpí mor. V mestách nie je obvyklý reťazec života, ľudia neumierajú, nenarodil. Tam je ďalší cyklus - niektorí ľudia ochorejú morom, umierajú a sú nahradené novými ľuďmi sú nakazení. Vo všetkých týchto všeobecného chaosu, snáď omylom, zabíjanie pani ríši ostrovy. Táto vražda sa konala v centre hlavného mesta ríše. Vzhľadom k tomu, zabíjanie pani Lord strážca bol ťažko poškodený, je to jednoducho v rámčeku. Hlavný názov znaku - Corvo Atta. Je to Pán. Jedinou nádejou na spásu, mladá dedička pani Emily - uniesol. Hra začína tým, že sa prebudíte v topánkach Corvo. Uvidíte, že ste za mrežami vo väzení, kde musíte utiecť. Najprv sa zdá, že sa hra výrazne sprísnili, ale všetko sa zmení, po prvých niekoľkých hodinách hrania, keď začnete navrhnúť.

V Dishonored neuveriteľne zábavné. Príbeh sám o sebe je v pohode myšlienka, znovu duch, zatiaľ čo. Každý hráč bude cítiť hrozné udalosti, ktoré postihli túto hru sveta. Zneuctený hra je jedinečná v tom, že je to celkom nuda. Je to naozaj veľa zábavy a veľmi zákerné veci, ktoré sa chcú ísť.

Vždy sa pozrite na internetovej zneuctený videu, to vám pomôže ešte viac objavovať túto jedinečnú hru, a potom si môžete stiahnuť zneuctený. Prejsť na oficiálnych stránkach hry (http://www. zneuctený. com /), potom vy môžete nájsť veľa zaujímavých vecí.

Na záver chcem povedať, že táto hra vás nenechá nikoho ľahostajným. My, samozrejme, všetci čakajú na pokračovanie tejto unikátnej novej hry. Obťažovať trochu a budete tadiaľ v hre až do konca! Môžete byť schopní premôcť! Pamätajte si jednu vec, že ​​občania bez vás nebude vyrovnať s nešťastím, ktoré ich prehltnúť! Veľa šťastia v hre! Začnite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more