Záložky

dino Storm

Alternatívne názvy: Dino Storm

Dino Storm online - browser-based multiplayer hra o dinosauroch. Stvoriteľ veľkolepé akcie je spoločnosť Splitscreen Studios. Čo je tak zaujímavého nám pripravil vývojárov? Než sa objaví úchvatné fotografie v 3D s voľne žijúcich živočíchov a putovanie po okolí kovbojov osedlané dinosaurov. Môžete sedieť hrdo na jednom z dinosaurov a zvládnuť laserovú zbraň určená k ochrane proti nepriateľom. Cestovanie Dinovillyu sľubuje, že bude fascinujúce. Chystáte sa na expedíciu, mali by ste byť dobre pripravení, pretože nebezpečenstvo môže číhať na každom kroku. Budete navštevovať rôzne miesta, naučiť sa mnohými kaňonmi. Na ceste stretol Bandit klany, s ktorou k boju shlestnutsya. Preto, budete zarábať fantastické povesti medzi obyvateľmi na svete. Tiež turistika prinesie vám viac vzrušujúce dobrodružstvo od seba a zisky. V prostredí, je vždy možné zohnať cenné veci. Našiel korisť môžete použiť buď sami, ako bolo zamýšľané, alebo predávať na návrat do mesta a stala ešte bohatší. Hromadia zlato, je čin, a pokúsiť sa získať uznanie a niekedy je váš najlepší hodina! Je možné, že v priebehu času sa stanete šerif mesta a aby všetky svoje sny!

Začiatok hry umožňujú Dino Storm registrácii. Akonáhle je dokončená, budete prevezená do farebných herných miest. Mimochodom, registračný proces je pomerne jednoduchý. Je potrebné vstúpiť do špeciálnych polí e-mailu a hesla. Potom sa podmienok použitia a kliknite na "Zaregistrovať". Môžete vytvoriť účet na oficiálnych stránkach hry, alebo vstúpiť do nej pomocou dostupných sociálnych sietí (Facebook, VKontakte, pošta ru, spolužiaci, twitter). Začnite hrať Dino Storm mohol byť ktokoľvek. Systémové požiadavky sú nízke, a preto sú vhodné pre herné aj počítače s priemernými parametrami. Tak sa poponáhľajte sa pripojiť!

Takže, hra Dino Storm umožňuje pestovať svoje vlastné drak a riadiť ho. To je to, čo si prajete ako prvý. Ale postupne sa otvorí lákavú perspektívu. Vzhľadom k tomu, v blízkosti Dinovillya byť mnoho zlaté bane príde čas, kedy budete cítiť silu prevziať jeden z nich. Len si predstavte, koľko si môže dovoliť, ako sa zlata sa! Ale aj keď to nie je možné, a čo môžete urobiť banálne lúpeže. Mimochodom, keď zbohatnúť sami by mali mať na pozore pred zlodejmi. Môžete sa tiež užitočné prechádzku, počas ktorej má všetky dobré. A budete mať všetky šance na obranu spornej budovy a nakoniec sa stal vlastníkom postavitelnogo tábor hromadiť bohatstvo a majú vynikajúcu povesť. Či už ste urobili, počnúc Dino Storm hru, môžete to urobiť so svojimi priateľmi. Vytvorte si klan a zabudnúť na všetko o samote. Verte spolu nielen zaujímavé, ale aj spoľahlivejšie. Tak, ako môžete povedať, že by ste sa mali snažiť urobiť kariéru. Samozrejme, ak nemáte ambície, hodiť taký podnik, a užiť si život prehistorických tvorov. Ale v prípade, že myšlienka je preliezť ostatných hráčov láka vás, snaží sa vyhrať viac uznania a skúste spustiť na šerifa. Kto vie, možno sa šťastie? Vysoký príspevok prináša niektoré výhody. Choď do toho!

A samozrejme, mali by sme povedať pár slov o dinosaurami. Medzi nimi sú mäsožravce a bylinožravce. Každý dinosaurus je jedinečný, ale stáva vlastníkom niektorého z nich, bude sledovať parametre ako životaschopnosť, silu a vytrvalosť. Máme zoznam druhov dinosaurov, ktoré sú k dispozícii pre skrotenie. Tento Tyrannosaurus, Tsentrozavr, Brachiosaurus, Karnotavr, Tselofiz, Pahitsefalozavrid a Parazaurolof. Ak chcete ísť na jednom z nich - jedinečný zaobchádzať! A ďalšie prekvapenie, zvyšujú šance na dinosaura povolený implantáty. Napríklad, prečo nepoužiť implantát vitalitu, silu, obratnosť, vytrvalosť, alebo nejaký iný?

Môžete spustiť Dino Storm hrať online zadarmo teraz zažiť vzrušenie. Hra je naozaj rôznorodé, rozmanité, dynamické a návykové. A za účelom overenia to, stačí navštíviť tento svet hier! Príjemné zážitky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more