Záložky

Diablo 2

Alternatívne názvy: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 hra je pokračovaním prvej časti hry Diablo. Táto hra je navrhnutá v štýle akcie.

Na začiatku hry si musíte vybrať vytie znakov tried, z ktorých každá sa vyznačuje vlastnými schopnosťami a vlastnosťami. V priebehu hry budete musieť vytvoriť svoju postavu, zvýšiť jeho výkon. Hlavným cieľom hry je zničiť monštrum s názvom Diablo. Akonáhle ju zničiť, budete mať možnosť zahrať si na zložitejšie úrovni.

Download Diablo 2 môžete z oficiálnych stránok hry, alebo s ventilátorom-site. Môžete si tiež zahrať Diablo 2 zadarmo na stiahnutie cez torrent súboru.

Zaregistrovať sa môžete tu v Diablo 2. Ak chcete zaregistrovať on-line, musíte zadať:

1) svoje meno a pohlavia.

2) E-mailová adresa a dátum narodenia.

Diablo 2 Znaky sú rozdelené do siedmich tried. Hrajte Diablo 2 môžete použiť jednu z postáv:

1) Amazon - má magickú moc, pozná kúzla. Keď úroveň zdravia zvyšuje rýchlejšie ako manu. Paže - IT kopije, šípky, luky a šípy.

2) Necromancer - je znak, ktorý má čierna mágia. To mu dáva možnosť volať mŕtvych kostlivca a Golema. Tiež sa môže použiť kliatbu, ktorá môže oslabiť súpera. Majú vysokú úroveň energie a schopnosti, sú však na nízkej úrovni - vitalita a pevnosť. Mann sa zvyšuje oveľa rýchlejšie, než zdravie.

3) Barbarian - je znak, ktorý používa boj bitka plače. On je silný len na melee. Najlepšie je poradiť s dvomi zbraňami naraz. Barbar môže zničiť nepriateľov a uplatniť svoje super-jumping. Energia je slabá, ale sila a vitalita sú na vysokej úrovni. Zdravotníctva rastie oveľa rýchlejšie ako počet many.

4) Paladin - je znak, ktorý má auru. V jeho záujmu patrí ochranný a urážlivé auru. Jeho zbrane sú silné údery. Palladino majú málo energie, ale sila a vitalita o opaku. Zdravie a krupica vlastne rastie rovnako.

5) Kúzelníčka - je znak, ktorý má prvky. Ona je podmienené: blesky, ohňom a chladu. Veľmi vysoký výkon na energie, čarodejnice a agility. Avšak sila a vitalita sú na nízkej úrovni. Manna dvakrát, než je počet zdravie.

6) Assassin - je veľmi zradné charakter. To môže spôsobiť jeho tieň a pasce sa svojimi kúzlami. Zdravotníctva rastie oveľa rýchlejšie ako počet many.

7) Druid - je univerzálny charakter. Na jeho rozkaz sú zvieratá a vtáky. Dokáže premeniť beštie. Okrem neho pri splnení týchto dvoch prvkov: oheň a zima. Krupicová rastie oveľa rýchlejšie, než zdravie.

A tak začať hrať, musíte sa najprv Diablo 2 herný klient k stiahnutiu, a potom ju nainštalovať. A potom, hra Diablo 2 vám dá veľa nezabudnuteľných emócií, ktoré môžete zdieľať so svojimi priateľmi.

Hra Diablo II - len pre skutočné, statočný hráči.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more