Záložky

Deus Ex Mankind Divided

Alternatívne názvy: Deus Ex Mankind Divided

Game Deus Ex Mankind Rozdelené o globálnom sprisahaní.

Dusp Mankind Divided je pokračovanie série Human Revolution, vydanej v roku 2011. Eidos Montreal, pod vydavateľstvom Square Enix, sa teraz pripravuje na vydanie pokračovania rozprávajúceho o udalostiach na pozemku 2 roky po prvej časti. Hoci hra bude vydaná len 23. 08. 2016, je známe, že Deus Ex Mankind je k dispozícii pre platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth strelec s príznakmi strelca z vedúcej osoby rozvíja udalosti v roku 2029 Budúcnosť nie je taká vzdialená, ale autori obdarovali herný svet technológiami, ktoré sú pre ľudstvo nepravdepodobné. Aj keď, vzhľadom k tomu, že máme čo do činenia s fikciou, môžete niečo dovoliť.

Beh okolo pozemku.

Ak si predobjednávku môžete stiahnuť Deus Ex Mankind Divided vopred. V spoločnosti budúcnosti sa veda a technika dostali tak ďaleko, že sa naučili modifikovať ľudí. Poškodené končatiny alebo orgány sú nahradené bioprostézami a ľudia dostávajú nové príležitosti. Niektorí z nich využívajú na trestné účely, čím sa spoločnosť stavia proti všetkým „mechanizovaným“ občanom.

Situácia sa stáva klasicky modifikované sú považované za vyvrhelcov a nútení žiť izolovane. Medzi nimi Adam Jensen je agent Interpolu. Je vyzbrojený mechanickými bioprostézami a modernými zbraňami. Je to cudzinec vo svete obyčajných ľudí, ako aj on sám. Preto je dôležité určiť správny vzor správania s cieľom odhaliť sprisahanie a pochopiť, komu môžete dôverovať.

Players rozvíjať schopnosť Adam, otočiť ho do mazaný, silný a šikovný bojovník. Zbrane budú k dispozícii aj rôznym vzorkám a môžu byť získané naraz v procese odovzdávania. Počas šarvátky stratí hrdina energiu, ale na rozdiel od predchádzajúcich sérií, kde ste museli nájsť spôsob, ako ju obnoviť, teraz sa to stane automaticky.

Medzi nové produkty spoločnosti Deus Ex Mankind, rozdelené na PC, uvidíte titánový štít, ktorý dočasne chráni pred fyzickým poškodením. Ďalší hrdina získal Teslu, užitočnú zbraň, ktorá funguje ako paralyzér, ale so silnejším elektromagnetickým nábojom. Je namontovaný v kefke a uvoľní 4 poplatky. Funkčnosť nano-čepelí sa zmenila, môže pracovať ako vzdialená zbraň a ilegálna šoková pištoľ sa montuje do predlaktia Adamovho PEPS.

Frakcie a znaky.

Je celkom prirodzené, že v tejto situácii sú ľudia rozdelení do dvoch skupín:

 • KPA koalícia práv rozšírená
 • ОП 29 operačná skupina

CPA je mimovládna skupina, ktorá však má váhu v politickom svete, pretože predstavuje významnú časť populácie rozšírených ľudí. Koalícia sa nachádza v Nemecku a vedie ju bývalý lekár Talos Rucker. V poslednej dobe sa organizácia začala obviňovať z teroristických činov napriek svojim pokojným vyhláseniam.

Vyplýva to z rozhodnutia vládnych organizácií rôznych krajín a má plné právomoci.

V každej frakcii sa stretnete s niekoľkými postavami. V radoch CPA sú:

 • Talos Rucker, vedúci koalície. Pre ochranu rozšírených ľudí uprednostňujú nenásilné metódy, ale niekto ho nahradí.
 • Viktor Marčenko sa prikláňa k radikálnym metódam.
 • Watslav Koller je inžinier bez sprievodu pod krytom mafia Zhvali.
OP000: Zloženie OP 29:

 • Adam Jensen sníva o zastavení Iluminátov, aby zachránili svet.
 • Vedúci pobočky Jim Miller.
 • Alex Vega pomáha Adamovi zistiť všetko o Iluminátoch.
 • Chikain pilot v skupine Adama.
 

Deus Ex Mankind Divided