Záložky

Destiny Sphere

Alternatívne názvy: Sphere of Doom

Destiny Sphere on-line - je vzrušujúce stratégie, MMORPG, čo je rozhodne jedným z najlepších vo svojom žánri. Destiny Sphere online hra zahrňuje premyslené a starostlivé vývoj, aby bolo možné akumulovať potrebné zdroje pre ďalšie víťazstvo. Iste hrať hru Destiny Sphere on-line bude zaujímavý pre všetkých milovníkov kvalitných stratégií. Ale na rozdiel od "klasických" stratégie, kde sú len niektoré pokusy vytvoriť kvalitnú hru pre viacerých hráčov, Destiny Sphere online hra, v ktorej plne prepracovaná interakciu medzi užívateľmi v hernom svete.

Registrácia Destiny gule sa nelíši od postupu v iných multiplayerových online hier. Je potrebné začať Destiny Sphere on-line registrácia on-line hry, ktoré zahŕňa užívateľské meno, heslo a e-mailovú adresu. Ako vidíte, nič tu komplikované, skontrolujte hru Destiny Sphere trvá minimum času, takže to vzrušujúce hru.

Na počiatku vývoja sveta, je potrebné zvoliť, v ktorom sa hrajú rovnakej rasy. Mimochodom, všetky názvy v hre sú originálne a je nepravdepodobné, budete mať možnosť sa s nimi stretnúť niekde inde ako v hre. Celkom si môžu vybrať z troch pretekov: Voranery, Psolao a Lienz. Samozrejme, oni sa líšia medzi sebou, s ich výhodami a nevýhodami jeden cez druhý. Vyberte závod veľmi obtiažny krok, pred tým, než je nutné na to myslieť. Prehrať Destiny Sphere potrebné pre závod, ktorý najviac vyhovuje vášmu štýlu hry. Ak by sa pozorne na každú z klady a zápory pred vykonaním konečné rozhodnutie. Psolao - je silný závod kňazov a duchovných, ktoré pomáhajú bojovať najlepšie vojakmi, mocné mágmi a artefakty. Voranery - najlepší technologický rozvoj závodu. Sme pretekať na sklade dobré zbrane, rovnako ako obrie kaderiumnye kováčsku. Závod genetici Lienz má veľkú armádu s obrovskými zásobami rezerv.

Predtým, než začnete hrať hry on-line Destiny firmy, je nutné vybrať oblasť, v ktorej sa bunka byť. Správne gule sú krúžky, ktoré sa točí okolo hlavnej hviezdy a skladajú z buniek. Čoskoro v hre, môžu používatelia iba na celách, ale hra bude môcť ísť v neutrálnom a centrálnej bunky. Centrálne bunka sa skladá z hliny a kamenia, a neutrálne bunky - to vyprahnutej púšte. Komplex je zložený zo šiestich susedných buniek, a komplex je prsteň. Každý herný svet sa skladá zo štyroch varných platní Voraniya, Linsord a Psoleon, obývaný resp voranery, Lienz a psolao. Existuje univerzálne Melsion krúžok, ktorý je vytvorený pre kolonizáciu. Je možné obývať všetky tri preteky. Destiny Sphere online hra dá hráčom možnosť značného počtu oblastí, na každom z ktorých sa podrobné informácie. Definovanie rozsahu projektu sa vám páčil, budete musieť urobiť rozhodnutie o tom, čo ešte pole pre začatie vývoja.

V Destiny Sphere hre bude zaujímavý predovšetkým pre fanúšikov strategických hier, nie hry s grafikou ako v skutočnom živote. Rozhranie v hre, bez toho, aby všetky druhy nezmyslov, jednoduché a jasné. Ale i bez najmenšieho detailu robí hru hrať znova a znova.

Od samého začiatku hry každý hráč dostane malú oblasť planéty, odkiaľ pochádza mocnú ríšu. Nepríjemnosti na procese vývoja možno považovať, že v rovnakej dobe si môžete postaviť iba päť budov. Viac na škodu, je potrebné neustále aktualizovať stránku, ktorá v priebehu času môže byť trochu nuda. Rovnako ako v klasických stratégiách pomocou rôznych budov môže vyvinúť technológie a nové technológie nám umožňujú stavať nové budovy a získať viac nových technológií.

Vzhľadom k tomu, nový hráč nie je ľahké začať vývoj a zúčastniť sa bojov, hra podporuje vkladanie skutočné peniaze, ktoré sa výrazne zjednoduší proces hry. Kúpte si premium účet, budete tiež otvoriť špeciálne funkcie, ktoré bežne nie sú k dispozícii.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more