Záložky

Osud 2

Alternatívne názvy: Osud 2

Destiny 2: ľudstvo je v nebezpečenstve.

Troch amerických spoločností (Bungie, štúdiá High Moon a Vikariózne vízie) pracujú na tom, aby Destiny 2 dokázali perfektne pokračovať v prvej časti. Projekt je predstavený v rovine sci-fi žánru, v ktorom je dokonale usporiadaná strelec pre viacerých hráčov od vedúcej osoby. Platformy, na ktorých bude možné hrať Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK pre Windows

Hlavnou témou, ktorá preniká do herného produktu, je návrat stratenej pozície. Tento koncept je dosť rozsiahly a zahŕňa moc, zbrane, majetky a podobne. d. Autori počítačových príbehov milujú, aby ľudstvo na pokraji vyhynutia, prinútilo ho, aby hľadal cestu von z posledných síl. V tejto situácii sa okamžite zistí, že boj je zúfalý, krutý a dlhý. Čo sa deje, hráč prechádza do ďalekej budúcnosti, keď technológie dosiahli a dosiahli významné výšky, ale tiež sa stali príčinou smrti.

Prežiť za každú cenu.

Download Destiny 2 môže byť na jeseň roku 2017 a tí, ktorí dokážu predobjednať, dostanú ďalšie bonusové položky, obsah, prístup k rozšíreniam. Teraz sa niekto môže zoznámiť s funkciami hry, počnúc od sprisahania. Ľudia už dávno zvládli priestor, keďže okrem výhod získali nové problémy. Ukázalo sa, že to nie sú menej nepriatelia ako na Zemi, medzi ktorými je Goulova armáda známa svojou konkrétnou krutosťou. Nikdy nestratila, ale možno je to jej slabosť, pretože je si istá sama seba. Červená légia napadá a devastuje svet, a teraz sa jej objekt stal posledným mestom, kde ešte zostávajú ľudia. Strážcovia, ktorí ho strážili, stratili jedinečné sily, ktoré im umožnili držať hodinky. Teraz ľudia stratili svoju poslednú nádej na ochranu a sú nútení opustiť mesto a utiecť.

Ale vždy existujú odvážne duše, ktoré sa nechcú s agresorom vyrovnať. Sú pripravené rebelovať a získať čo najväčšiu silu. Začatie hry Destiny 2. Musíme apelovať na zvyšky síl roztrúsených po celej slnečnej sústave, aby sme ich spojili s Goulom a jeho legiou. Iba využitím všetkých zdrojov a tiež tým, že sa naučíte konať spoločne, bude možné vrátiť svoj dom a všetko, čo bolo odobraté. K tomu budete mať obrovský výber zbraní a vývojári zohľadnili požiadavky hráčov a zrušili súbor náhodných vlastností. Ak by to trvalo niekoľko dní a týždňov na zlepšenie výkonu, teraz sa môžete zamerať na plnenie misie, pretože viete, že zbraň vás nedovolí.

Medzi miesta, ktoré sa majú navštíviť:

  • Nesus Planéta sveta. Na nej nájdete skutočné poklady. Jeho obyvatelia zmenili svoje miesto na svet automobilov, ktoré sa nachádzajú vo vnútri a na povrchu.
  • Satelit Jupiteru. Má záujem o ľudí aj stroje z planéty Nessus a musí byť chránený pred inváziou legie, ktorá tu hľadá nový zdroj sily pre budúce výboje.
  • Titan pokrytý satelitom Saturnu. Z hĺbok sa tu a tam číhajú dôkazy o ľudskej rase. Na povrchu sú stále len malé dediny a stavebné člny. Pod nimi však v temnej vode číha niečo hrozné.
  • Mesto posledné osídlenie ľudí na Zemi. Je postavený pod Wandererom, ktorý ho živí energiou a slúži ako ochrana proti nepriateľovi.

V Osud 2 tvárou v tvár "Avangard" nájdete silného spojenca, ktorého vedie trojica strážcov a poskytuje armádu so zariadením. Ich vodca Cade 6, ktorý sa rozhodol stať sa pútnikom a teraz putuje cez púšť. Spolu s ním čakáte na nebezpečné dobrodružstvo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more