Záložky

Operácie Desert

Alternatívne názvy: Dezert Opera, dezert operácie, operácie Desert, operácia Púštna búrka

Prihlásený hra Desert Operations - browser hra ekonomického a strategického žánru. Jedná sa o projekt looku, myšlienka, ktoré majú záujem fanúšikovia vojenských bitiek. Staňte nevyrovnané a viesť vojská z jednej strany konfliktu, rozvíjať a narušiť jeho vojenskú základňu, vlastniť moderné technológie - Desert Operations on-line v reálnom čase pripravený dať to všetko.

Ak sa chcete dostať do cyklu zaujímavých akcií, Desert Operations vyžaduje online registráciu a majú nasledujúce systémové požiadavky:

1) Operačný systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Procesor 800 MHz Intel Pentium ΙΙΙ

3) Pamäť 256MB

4) Grafická karta 64 MB

5) Pripojenie k internetu

Registrácia Desert Operations - to je výraz vašej túžby stať sa obyvateľom vzrušujúcom svete on-line hier. Ďalšie nastavenia nie sú potrebné. Pripojte sa do hry Desert Operations dochádza takto:

- Zadajte názov

- Existujúce e-mailová adresa

- Určuje heslo

- Dajte kliešť v tomto prijatím podmienok

Hrať online hru Desert Operations začne s malou základňu. Vzhľadom k tomu, že ste právoplatným vlastníkom toho, nebudete musieť starať o budovanie potrebných objektov, a to:

• Generálny štáb

• Univerzita

• Nákupné centrum

• banka

• Továrne

• kasárne pre zamestnancov

• Domy

• Port a letiska

• baňa

Bez kontroly štábu boja nemožné. Prostredníctvom generálneho štábu Budete ovládať vzduchu a mora flotilu.

Univerzita vytvoril a produkoval inú techniku. K dispozícii je tiež rôzne výskumy. Naučíte sa techniky a naučiť sa vyrábať dieselové generátory, rôzne druhy rakiet, jadrové elektrárne, bomby, zbrane, brnenia a ďalšie.

Mall je nutné v záujme zachovania obchodných a hospodárskych vzťahov. V dobe je možné nastaviť pre aukčný 10 pozícií, a kúpiť až do 60 rokov. Tovaru sú zdroje, ako sú zlato, munície, oleje a iné domáce výroby.

Banka si udržať svoje úspory a rôzne hodnoty. Plus dostanete percento z investície.

Mine je miesto, vývoja a výroby ropných vrtov v hre veľmi cenný zdroj.

Továrne dať možnosť vyrábať svoje vlastné originálne veci a priniesť značné príjmy pre svojho majiteľa.

Z tovární v týchto chovov by mali byť ich druhy

Oil

Military

Arms

A, samozrejme, sú povinní domy a kasárne organizovať civilné obyvateľstvo a armádu.

Ako môžete vidieť, Desert Operations on-line hra, každá budova určuje jeho funkciu. Iba v prípade, že je dostatočné dátové objekty a ich vývoj, môže mať pocit, že ste pripravení na vojenskú akciu.

Play Desert Operations bude musieť brániť pred napadnutím útočia na nepriateľov a získať späť územia súpera. Vybudujte silnú armádu rôznych jednotiek. Štruktúra vašich vojakov môže obsahovať tanky, lietadlá, pechotu, námorníctvo. A špecializované jednotky, určené pre obranné nehnuteľností. V celkovom online hre Desert Operations pripadne 38 typov jednotiek. Všetky z nich sú jedinečné. Každý z nich má svoje prednosti, ale tiež trochu zraniteľný. Pre zaistenie kvality ich práce, a jednoducho existujú, je potrebné vytvoriť určité podmienky. Napríklad, poskytnúť potrebné palivo pre každý jednotlivý rôznych jednotiek k dispozícii, aby sa postaral o jednotlivých budov.

Než sa odváža zaútočiť na vybrané nepriateľa, aby sa prieskum. Hra je funkcia špionáže. Existujú špeciálne satelity a stealth lietadla. Iba dobre plánované a úmyselné rokovania budú úspešné! Zahrajte si Desert Operations - to znamená preukázať svoje strategické schopnosti využiť intelektuálneho potenciálu manažérske poverenia. A čím viac sila je aplikovaná, budú sladšie bude víťazstvo! Porazený súper je nútený dať 33% budov produkujúcich zdroje. Len si predstavte, ako moc zábavné to bude poraziť nepriateľa!

Zdroje - to je prvý asistent vo vývoji vojenskej sily. Olej a diamanty v tomto smere doslova nenahraditeľné. Tiež to môže robiť bez petroleja, munície, pohonných hmôt, zlata a samozrejme peniaze.

Pre zjednodušenie vášho prežitie v drsnom svete Desert Operations, podyschu spojencov. Vytvorte si vlastné alebo sa pripojiť k aliancii už vzniknuté. Udržať priateľské vzťahy medzi alianciou a cítiť, ako oveľa jednoduchšie by bolo riešenie mnohých problémov.

Hrať online hru Desert Operations silách, vyvíjajúce sa bez obmedzenia. Po dosiahnutí určitého počtu bodov, ísť do nových herných úrovní. Spočiatku, hra ponúka virtuálne asistentka. Bude schopný určiť, že v prípade lepšie stavať na svojom pozemku, aby užitočné indície o rôznych akciách. Začínajúci užívateľ môže ľahko prispôsobil, a to bez strachu z napadnutia zo strany. Evolve ticho, až kým sa dostanete 2000 bodov. To je, keď imunita skončí. Ak sa stane agresor pred tým, dajte si pozor na pomstu súpera. Majte na pamäti, že čím vyššia je vaša úroveň, tým vyššia je úroveň nepriateľa. Hra je navrhnutá tak, aby váš vývoj prebieha súčasne.

Prihlásený hra Desert Opera nenechá nikoho ľahostajným stratég!

Skôr sa pridal do hry a podieľať sa na intelektuálne súťaží veľa hráčom! Nech šťastie úsmev, a môžete vychutnať radosť z ich úspechov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more