Záložky

Obhajcovia Ardania

Alternatívne názvy: Obhajcovia Ardania

Procesor: Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB pamäte

Miesto na disku: 1 GB

Obhajcovia Ardania - strategická hra, ktorá kombinuje princípy klasickej turn-based stratégie žánru a populárnych moderných obranných veží. Obhajcovia Ardania 2012 nás zavedie do veľmi veselé miesto herného vesmíru a nikdy žiť v mieri. Každý deň je niečo neobvyklé a obrancovia Ardanew neustále bojujú s inváziou démonov útočia na strašné beštie, a to aj prebudí večný zlo. Na ďalšie metly chudobní ľudia rúti plnou rýchlosťou k svojmu kráľovi na pomoc. V obrancov Ardania 2012 ks nové pohroma sa stala nemŕtvych hordy, ktoré sa plazí z dreva a chudobní roľníci mali žiadny spôsob, ako sa dokáže vyrovnať s mŕtvymi ožil, čo znamená, že dobre, ale len vládca by mal znovu vziať meč do ruky a ísť camping pre spásu svojho ľudu.

Herné

Obhajcovia Ardania 2012 PC je hybrid medzi konvenčné "veží" a jednoduchú stratégiu nepriamej akcie. Neobvyklý pre klasické stratégie veľmi úspešne zlúčené do obrancov Ardania, kde môžete brániť nielen ich území, ale tiež vykonávať rýchle protiútoky a masívne útoky, ktoré zaručia skoré víťazstvo. Vývojári sa rozhodli dať trochu viac slobody a príležitostí na vyrovnanie prehrávač s jeho počítačom súpera. V obrancov Ardania 2012 môže hráč postaviť rad opevnenia, a poslať zaútočiť na nepriateľské základne obrovské množstvo svojich vojakov potom, čo sledoval to - dostať tie, alebo nie, pretože nepriateľ nespí a buduje svoju vlastnú obranu s maximálnou starostlivosťou tak, aby úzke jazdecké útoky pevností nepreniknú.

Bitka bez boja

Samozrejme, že nepriateľ nebude čakať na útok a poslať svojich vojakov dobyť pevnosť, tú budeme musieť počkať na prvé prekvapenie - na pochodujúce vojakov, pohybujúce sa voči sebe navzájom, roztomilý a slávnostne okolo aj bez vstupu do malého hádka. Útočiace vojaci v ochranných opatrení nezúčastňujú silno, takže toto povolanie na milosť a nemilosť svojich opevnenia, a ich hlavnou úlohou - prekonať obranu nepriateľa. Všetky bojové jednotky sú vyrábané v súlade so všetkými kanonik obranných veží, pod kontrolou dostane niekoľko typov vojakov ako bojový výkon, jednoducho povedané, niektorí vojaci bežať rýchlo, druhý cesto, a ostatní budú môcť zničiť nepriateľské opevnenia. Zostavte si nespočet jednotky obrancovia Ardania nie je daná, ktorý používa prísny limit, však umiera na nepriateľských vojsk pevností, vám umožní prístup k ďalšej časti výroby "potrava pre delá", a vlna po vlne budete zničiť nepriateľa k posilneniu úplné a bezpodmienečné víťazstvo . Na jednej úrovni, dáš na pomoc unikátne jednotky, hrdina schopný použitie na bojovom poli jeho mocné schopnosti. Rozlišujte hrdina na bojisku nebude ťažké, ako to bude značne vyčnievať z davu, je neuveriteľne veľké. Pokiaľ ide o ochranu, z úrovne do úrovne, budete mať viac a viac príležitostí, ako zlepšiť svoje besnotu, bude to musieť zlaté mince. Ekonomický model hry je jednoduchý k hrôze a urobiť niečo špeciálneho pre zisk financií nie je nutné - peniaze budú automaticky zhromažďovať, budete tiež musieť utrácať múdro iba.

 

Počítačová hra Obhajcovia Ardania