Záložky

Deadvide

Alternatívne názvy: Deadvide

Game Deadvide - postapokapsticheskaya multiplayer role-playing game browser-fi žánru. Záujemcovia o udalostiach v blízkej budúcnosti, a chce vedieť, čo by prežilo na Zemi modifikované, odporúčame navštíviť oficiálne stránky Deadvide on-line a stať sa súčasťou dobrodružných aktivít. Niečo sa stalo, že by sa stalo. Got Game farmaceutických spoločností s ich skúsenosťami. Ich práca viedla k tejto katastrofe. V dôsledku neuvážených pokusov šíriť hrozný pandémiu, ktorá navždy zmenila ľudskú podobu. Od chvíle, ľudia na celom svete sa stali bez inteligencie bytostí. Zombies sú po krvi, a nevedia, čo robia. Iba skúsený vodca schopný , aby obnovil poriadok vo svojich radoch, usporiadať a získať cvičenia. Pripojte sa do hry zmení Deadvide prichádzajúcom také generálov, a potom sa všetko bude záležať na vás osobne a úsilie, ktoré nebudete ľutovať v mene dosiahnutia cieľa.

Ak chcete hrať Deadvide, nepotrebujú vysoké požiadavky na systém. Váš počítač musí byť pripojený na Internet, ale poskytuje obvyklú hru bez akýchkoľvek závady. Deadvide Registrácia trvá len pár minút. Musíte zadať, e-mailovú správu názvu charakter, vytvoriť heslo, a zadajte podlahu a vyberte si jednu z bonusov. Nakoniec kliknite na tlačidlo "Štart" a ísť smelo do neznámeho sveta budúcnosti.

Aby bolo možné hrať hry on-line Deadvide musieť rozhodnúť sa, ktoré patria do triedy. K dispozícii sú tri druhy ľudí a rovnaký pre ženy. Líšia sa v niektorých aspektoch. Každý má svoje výhody a nevýhody. Ako vieme, nič nie je dokonalé nestane.

Každý nováčik ponúkol jeden z bonusov, ktorý je navrhnutý tak, aby bolo možné úspešne spustiť Deadvide hru. Poďme vymenovať je, a to, čo je viac sa vám bude páčiť - to je otázka vkusu. Takže to suma vo výške 100 Z, ktoré si môžete kúpiť, čo chce, náhodný artefakt, ktorý má vplyv na vlastnosti zbrane a zombie, 20 rôznych zbraní alebo zombie spolu s bunkou, prostredníctvom ktorého zvýšiť šance na úspešný útok.

Úlohy, ktoré vám konfrontuje online hry Deadvide, všestranný a veľmi zaujímavé. Nachádzate sa zapojiť do výstavby a zlepšenie svojej vlastnej databázy, školenia zombie tvoriacich jednotiek, zabezpečenie ich bojovníci zbraní, stratégie rozvoja. Vhodné školenie - kľúč k úspechu v bitke. Naučte sa, ako správne nastaviť zbraň na bojovom poli, ukázať svoj strategický talent - a podrobných štatistík po automatickej bitka bude iste poteší. A to je pekné žať plody svojej práce! Koniec koncov, bude víťazstvo pripíše vám niektoré bonusy. Nezabudnite, že aj napriek skutočnosti, že boj sa vykonáva automaticky, budete mať príležitosť pre všetky pozorovať vtáčie rokov. Všade tam, kde sa tvárou v tvár s nepriateľom, bitka systém v štýle Tower obrany pracuje vždy rovnaký. Môžete merať sa v takých miestach, ako na brehu rieky, prázdne mesto, džungle a mnohých ďalších.

Milý nick, Suck schopnosti vašej postavy. Nech sa stane neporaziteľný, a budete hrdí na svoje stvorenie! Deadvide - hra, v ktorej veľa záleží na seba. Nenechajte si ujsť príležitosť ovplyvniť históriu budúcnosti. Uvoľnite domovskú planétu metly a chvály vo virtuálnom svete jeho meno. Môžeme si len priať, že šťastie bolo priaznivé pre vás. Zaregistrujte sa a bavia sa na najviac vzrušujúce zábava!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more