Záložky

Dead Space 3

Alternatívne názvy: Dead Space 3

Hra Dead Space 3 je fascinujúce sci-fi počítačová hra. Akcie v tejto hre vyvinutej treťou stranou. Dead Space 3 - je to strelec, ktorý získal mnoho.

Stiahnuť Dead Space 3 môžete hrať iba, ak máte plných osemnásť rokov. Stiahnuť hru Dead Space 3 máte možnosť na oficiálnych stránkach hry alebo akýkoľvek iný, ktorý poskytuje takýto prístup.

Pred zápasom, máte jedinečnú možnosť vidieť od hry Dead Space 3 videá. Tieto videá vás zoznámi so všetkými funkciami hry: znaky, grafiky a ostatných prvkov.

Hra Dead Space 3 hry budete postupne konfrontovaní s nasledujúcimi znakmi:

  1. Isaac Clarke je hlavným protagonistom hry. Tento znak - je protagonista všetkých figúrok. On letí na planétu Tau Volantis, s cieľom nájsť svoju priateľku Ellie Langford a zničiť epidémie spôsobené obelisky. On bol schopný prekonať halucinácie.
  2. Ellie Langford je pilot. Spolu s Izák sa zúčastnil akcií v stntsii Titanu. Bol s Izákom v intímnych vzťahoch. Chcela nájsť spôsob, ako prekonať svojich nepriateľov. Ellie si myslel, že Isaac zomrel.
  3. John Carver je jedným z tých, ktorí prežili z družstva EarthGov. Sa stretol na rovnakej planéte s aktiváciou obelisku a hrozné epidémie nekromorfov. Vzhľadom k tomu, zo svojich nepriateľov zabil svoju ženu a syna.
  4. Robert Norton je kapitán lode "Eudora." On bol tiež jedným z tých, ktorí prežili z družstva EarthGov. Bol zapojený do hľadania Ellie Langford. Tiež v priebehu hry pomáha Izáka a Carver. On je žiarlivý Ellie Izákovi.
  5. Jacob Arthur Danik je yunitologii. Tiež, on je vodca extrémistov. On je hlavný protivník v hre. Celá hra sa snaží zasahovať s Izákom. Na konci hry bol zabitý.
  6. Jennifer Santos je vedecká, rovnako ako člen tímu Ellie Langford. Na konci hry zomrie.
  7. Austin Spona je jedným z preživších členov tímu Ellie Langford. Zomrel omrzlinami.
  8. Piloti Mark Rosen a Locke sa piloti loď "Eudora." Zabitý v neľútostnej bitke.

Hrať hru Dead Space 3 ks, budete po kapitolách. Všetky v hre 19 kapitol.

Extrémne všestranný v hre Dead Space 3 Weapon:

1. Granátomety.

2. Svietidla.

3. Rozmanitosť frézy.

4. Rôzne typy pušiek.

. 5. Truborezki.

6. Plameňomet.

7. Hammer.

8. Kontaktné bane.

9. Cannon.

10. Rozmanitosť pištoľou.

11. Drotikomety.

12. Plazmové rezačky.

Hra Dead Space 3 bohaté súperovi. Celkom v Game 2 klasifikácie

1. Necromorph.

2. Ľudia.

Nekromorfov najväčšia skupina oponentov v hre.

Hra Santa Space 3 vás zaujme nielen svojím znaky, neobvyklé zbrane, ale jeho grafika a všetky druhy misií. Aj hra Dead Space 3 hýčkať jeho obsahu na prevzatie. Je v hre viac, "prebudenie", a ďalšie. Pomocou nového obsahu môžete použiť sofistikované zbrane, vybrať rôzne oblečenie, rovnako ako zlepšenie vyhľadávania roboty.

Doprajte si neuveriteľné množstvo emócií s hlavnou postavou, Izák, jeho priatelia a jeho nepriateľmi.

 

Dead Space 3