Záložky

Dead Island: Riptide

Alternatívne názvy: Dead Island: Riptide

Hra Dead Island: Riptide je úžasná počítačová hra. Táto hra je navrhnutá v štýle akcie. Hra Dead Island: Riptide považované za úspešné pokračovanie prvej časti hry.

Stiahnuť Dead Island: Riptide môžete sa oficiálne stránky hry. Stiahnuť hru Dead Island: Riptide môžu iba používatelia dospelých. Ak to chcete vykonať, musíte zadať dátum jeho narodenia.

Play Dead Island: Riptide vás podľa rovnakých pravidiel, ako v prvej verzii hry. Musíte bojovať o svoj život. Budete cestovať po celom hernom svete, ktorý sa hemží monštrami. Zombies bude na vás čaká v rôznych uhloch.

Máte jedinečnú príležitosť na hru Dead Island: Riptide hrať postavu, ktorá bola ste v prvej hre. K tomu budete musieť stiahnuť Dead Island: Riptide herného klienta.

Tiež v hre Dead Island: Riptide pc nová postava, ktorá bude mať melee schopnosti.

Pred zápasom, uvidíte o hre Dead Island: Riptide videa. V tomto videu sa naučíte rôzne žetóny v hre, najmä v oblasti ochrany znakov a mnoho ďalších.

V hre Dead Island: Riptide má niekoľko druhov zbraní:

1. Melee Weapon: dýky, nože, meče.

2. Ranged Weapon: míny, granáty.

Jedná sa o štandardnú zbraň. Ale môžete bojovať proti zombie a materiály na dosah ruky. Niektoré zbrane, ktoré si môžete upraviť. K tomu budete musieť zbierať špeciálne materiály a nájsť recepty.

Potom môžete zvýšiť poškodenia svojich zbraní.

V hre Dead Island: Riptide pc sa stretnete s piatimi postavami. Všetky postavy sú silné len vo svojom odbore.

Môžete čerpať svoju postavu v niekoľkými spôsobmi:

1 . Survival - v smere budete musieť hrať o prežitie proti zombie. Úroveň svoje zdravie a výdrž bude výrazne vyššia ako na začiatku hry.

2 . Fight - tu budete musieť sám preukázať skutočný bojovník, ktorý sa nebojí ničoho. Boj zvyšuje critical strike.

3 . Rage - v tomto smere a sile vášho útoku je značne zvýšil. Tie sa takmer neporaziteľný.

Hra Dead Island: Riptide poteší hráčom realistické udalosti. Všetky beaty sa objaví na tele nepriateľa, bude krv byť spustený na rieku a fontánou. Vaši súperi budú padať dolu a palice, ktoré ich porušujú, budú lietať na kusy.

Osobitné úlohy tu, nemali by ste čakať. Mnoho questov v hre Dead Island: Riptide jednoducho vykresliť alebo dobrovoľné. Ďalšie questy v hre sú veľmi jednoduché, a nemusíte robiť veľké úsilie pri plnení. Avšak, niektoré misie v hre veľmi vzrušujúce.

Multiplayer hra Dead Island: Riptide je považovaný za oveľa zaujímavejšie pre jedného hráča. V hre viacerých hráčov môže hrať až štyri osoby.

 

Dead Island: Riptide