Záložky

Dead Island

Alternatívne názvy: Dead Island

Hra Dead Island je vzrušujúca počítačová hra, v ktorej sa akcia uskutoční v prvej osobe. Táto hra je navrhnutá v štýle Survival horor, ktorý používa na hrdinov prvky strelca.

Stiahnite si Dead Island môžete s oficiálnej stránky hry. Stiahnite si hru Dead Island môže len dospelých užívateľov, tj je Tí, ktorí majú plné osemnásť rokov.

Máte jedinečnú príležitosť vidieť hru Dead Island videa. Táto stránka obsahuje obrovské množstvo videí o hre. V nich sa môžete dozvedieť veľa užitočných informácií: herné, misie, zbrane, znaky a odporcovia.

Play Dead Island budete zoznámení so všetkými znakmi:

1. Xian Mei je zamestnancom strediska "Royal Palm". Je mimoriadne inteligentný a skvelý atlét. Akonáhle sa dostala na ostrov, musela by byť zodpovedný za mnoho misií. Mei Xiang rýchlo a brutálne bojuje proti zombie chladné zbrane.

2. Sam B je prakticky bývalá hviezda show-businessu. Bol raz to rap hviezdy. Teraz išiel do letoviska vykonať pieseň, ktorá by pokojne mohol zachrániť svoju kariéru. Zabíja monštrá príliš chladnú oceľ.

3. Logan Carter je jednou skutočnou hviezdou amerického futbalu. Nakoniec, jeho úspešná kariéra skončila. Jeden prípad z jeho života ukončil jeho kariéru. To malo veľký vplyv na jeho život. Logan sa ponorí do veľkej depresie. Je to skvelý pálkar použitia strelnej zbrane.

4. Parn je bývalý dôstojník z policajného oddelenia v Sydney. Jej kariéra sa skončila po tom, čo sa rozhodla chrániť svoju dcéru pred jeho oficiálnou rovnaký. Chcel znásilniť svoju dcéru, a ona ho zastrelil. Po tomto incidente sa stala najal strážca. Celosvetovo chráni ľudí. Na vysokej úrovni, že majú rôzne druhy zbraní, najmä strelné zbrane.

V hre Dead Island zbraň rozdeliť do niekoľkých typov:

1. Melee Weapon: nabrúsený a tupá.

2. Lepšie zbraň - zbraň pre niektoré úspechy.

3. Improvizované zbrane - to bomby, míny a ďalšie výbušné stavebné stroje.

Každá zbraň môže zlomiť, opotrebovať, a to môže byť opravené.

V hre Dead Island ks Stretnete sa veľký počet súperov:

1. Bums sú klasické nemŕtvy. To samo o sebe je veľmi pomalý a neohrabaný. Majú nízke zdravie. Tuláci stretnúť ako reprezentované ženy aj mužov v tvári.

2. Infected - sú agresívne a rýchlo. Majú menej zdraví ako normálne zombie, ale biť rýchlejšie, je veľmi ťažké sa k útoku. Tie sú prezentované v podobe žien a mužov. Vlastniť zbrane, ale zlý metán.

3. Bitkári sú svalové zombie vstať dva metre. Spôsobujú veľké škody, aj keď veľmi pomaly. Oni môžu všetci nájsť všade a sú veľmi odolné proti poškodeniu.

4. Samovražda - je zlé zombie, ktorých telá boli pľuzgierov. Sú lepšie útočiť zblízka.

. 5. Barani sú masívne zombie, ktorí sú oblečení vo veľkom kostýme. Sú veľmi odolné proti poškodeniu. Slabé miesto zamieri.

Dead Island hra, ktorá vás zavedie k ďalším odporcom.

 

Dead Island