Záložky

DC Universe Online

Alternatívne názvy: DC Universe Online

DC Vesmír hra - najpopulárnejšia hra s uchopenie príbehu a obrovské množstvo z najzaujímavejších spôsobov. Idea pre MMORPG spoločnosť Sony prihlásený Zábava sa dozvedel z obľúbeného komiksu. To znamená, že všetky boli dlho známi herci, ktorí tu splnené. Budete mať možnosť poraziť ako superhrdinovia alebo supervillains. To je typický boj medzi dobrom a zlom. A ktorá strana si vybrať - načúvať svojmu srdcu a stanoviť pre seba. Pokiaľ nie je toto večné konfrontácie, obyvatelia rozprávkový svet dreli do nečinnosti. Ale DC Vesmír prihlásený na vás čaká neuveriteľné množstvo zaujímavých questov, horúcich stretov medzi skutočnými hráčmi, bezohľadných roboty terénnych , ktoré tu a tam budete musieť dať na mieste, a to nemilosrdne zničená. Tiež budete mať vždy sledovať vývoj postavy sa stará o slušné zbrane, rozvíjať celý rad pokojné zamestnanie, učiť sa kúzla a bojové umenia. Dynamický rozvoj pohltí ich vieru! Volanie DC Vesmír prihlásený zadarmo poskytnúť potešenie svojim užívateľom.

DC Vesmír prihlásený Registrácia sa dostanete do farebného sveta. Musíte vytvoriť účet tým, že vyplní nasledujúce polia: Názov hráč, potvrdenie hesla e-mailovú adresu s, dátum narodenia, krajiny. Tiež to by mal odpovedať na otázku, kde ste prvýkrát počuli o hre. Potom umiestnite zatržítko, ktoré chcete držať krok s všetkých noviniek a súhlasíte s pravidlami hry. DC Vesmír registrácia je dokončená po kliknutí na príslušné tlačidlo.

Ak chcete hrať hru DC Vesmír Musíte si byť istí, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky potrebné pre hranie. Nasledujúce nastavenia bude vhodné

- Operačný systém Windows XP/Vista/7;

- Cykly CPU Intel Pentium 4 @ 3. 0 GHz / AMD Athlon 64 3200 +,

- Karty nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800;

- Video RAM 256 Mb,

- DirectX kompatibilná zvuková karta;

- 30 GB voľného miesta na pevnom disku;

- RAM 1 GB.

Dostať sa do hry, musí začiatočník trvať aj niekoľko rozhodnutí. Nemusíte len vybrať stranu, pre ktorú budete bojovať, ale veľmoci pre trvalé užívanie, ktoré nakoniec je potrebné zlepšiť. Hra DC Vesmír prihlásený ponuky mágie, gadgets, protipožiarne, ľad, príroda alebo dôvod. Word pre Vás! Smer, ktorý sa vám páči najviac a bude zodpovedný za celkové taktiky použitej v procese odovzdávania hrateľnosť. Potom budete musieť určiť, ako by ste chceli presunúť. K dispozícii sú tri možnosti. Tento klasický lietanie, rýchly beh, akrobatické kúsky.

K dispozícii je tiež rozdelenie do tried. Kontroléry, liečitelia, tanky, DPS - to je štyri triedy, ktoré môžete patrí. Avšak, len DPS je k dispozícii všetkým, ktorí chcú, aby sa stal. Ostatné triedy majú určité obmedzenia. No, napríklad tanky, fanúšikovia môžu byť buď oheň alebo ľad.

Nerobte si starosti, že nebude schopný pochopiť kľúčové body DC Vesmír on-line. Skúsení tréneri sú pripravení prísť na pomoc. Tu je Joker, a Bettman a Superman, a Lex Luthor a ďalší pomocníci, dávať cenné rady. Staňte sa žiakom jedného z nich pochopiť zákony prežitia v nepokojnom svete.

Čo sa týka zbraní arzenál v hre je celkom pôsobivé. K dispozícii sú aj dvoruchnye, a jednou rukou predmety, a pušky a nože, a luky. To sú len jednoduché príklady. V skutočnosti, výber je veľmi pevná, a budete mať možnosť vyskúšať si mnoho smrteľných vecičky.

Celá ceremónia začala, pretože temné sily sa rozhodli získať moc a zmocniť sa pôdy. Ale prudký odpor viedol k svetlu, ktorá vypukla brutálny vojnu, ktorá tiež oneskorený. Známy niekoho, kto vyhrá, ale každý je pripravený k boju na život a na smrť. A ak môžete DC Vesmír hrať, bez toho aby sa vzdáva, či pretrvávajú až do posledného?

Začnete výcvikovú misiu. Je možné, že sa ocitnete v bezvedomí na vesmírnej stanici. Keď nadobudol vedomie, uvedomíte si, že budete musieť vypadnúť. Ale vaša cesta k slobode je sťažené tým, strety s monštrami. Ste na cestách pána bojovej techniky a rozhrňovanie ich cestu od odporných tvorov. Po dokončení testu, si sú transportované do mesta Gotham osídlené superpersonazhami. V závislosti na tom, ktorá frakcia patríte môžete ísť na policajnú stanicu, alebo nočný klub.

Aký štýl je najvhodnejší pre vás hrať DC Vesmír - opäť výber je na vás. Ak nie ste veľmi spoločenský, single mode je presne to, čo potrebujete. Ak túžite po komunikácii a priateľské prostredie, pripojiť k lige. V tomto prípade budú všetky úspechy byť v súlade. Pamätajte si, že žiadny obyazalovka nie! Môžete si urobiť svoj vlastný pohodlie!

Ten, kto ste, máte niektoré z vlastností, ktoré vyžadujú čerpanie. Обратитевниманиенаследующийсписокпунктов: Zdravie, výkon, Might, Precision, obrana, húževnatosť, Dominancia, Obnova, vitalizáciu, Critical útok Chance a Škoda, Critical Healing chance a Efekt Stealth Hodnotenie. Čím vyššia je vaša úroveň, a 30 v ich hre, tým viac príležitostí. Zručnosti sa postupne zlepšuje, s časovým stále vysoká.

Hra vás očarí od prvých krokov! Vážení dobrodruhovia, určite bude mať radosť! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more