Záložky

Dayz Samostatný

Alternatívne názvy: Dayz Samostatný

Dayz Samostatný online - fantastická hra pre viacerých hráčov postapokalipsticheskoy predmety v štýle strelca. Projekt vznikol ako amatérsky Dinnom Hall Okrem hry ArmA 2 . Avšak, na konci sme dostali úplne nezávislý herný engine pomocou nehnuteľný Virtuality 3 . Skutočný Hra je veľmi realistická. Budete príjemne prekvapení kvalitou grafiky a dynamiky sa vyskytujú okolo udalostí. Musíte sa vrátiť do budúcnosti a skúsenosti v ich vlastnej koži, čo by mohlo byť život po kataklyzmatu. Ocitnete Černoruská - post-sovietsky stať. Pred boji za právo na život. Budete sa cítiť, čo to znamená hladovať, zmraziť, trpí bez pitnej vody, a žiadny koniec ublížiť neznáme vírusy. Sa musí naučiť prekonať všetky tieto "kúzla", pretože si vzal dayz Standalone hru. Ale to nie je všetko. Ste obklopení nepriateľskými zombie. A je známe, že existujú bez akýchkoľvek zásad a pochopenie. Oni sú schopní zabiť pre nič za nič, a ľudia tohto krutom svete len brániť. A to znamená, že - zabíjať zombie - Vaše každodenné úloha. Buďte opatrní! Po smrti hry - nevratný proces. Je-li zabitý, musí znovu začať hrať hru dayz Standalone, bez konzervačných predchádzajúce úspechy.

V bezútešnej budúcnosti budete mať dayz Standalone registrácii. Stačí vyplniť oficiálne stránky príslušnom formulári. Dayz Samostatný vám umožňuje vyskúšať zadarmo hry. Ale chcem upozorniť, že účet zadarmo má určité obmedzenia. Ak chcete hrať v plnej sile, musíte si zakúpiť kľúč, ktorý je trvalý a stojí za to v zásade, nie toľko.

Počas hry budete musieť použiť veľa rôznych predmetov. Všetky druhy zariadení, obrovské množstvo zbraní, oblečenia pre hrdinov, plynových spotrebičov, doprava - bez nemôže urobiť. Mimochodom, zbraň môže byť upravený. A nezabudnite, že je to zbraň nosí. A ako vzduch, budete potrebovať lieky. Koniec koncov, tu zvýšené nebezpečenstvo nákazy chorôb, ako je týfus, úplavici, žltačke typu A, B, C, leptospiróza, tuberkulóza, meningitída, prechladnutia a chrípky. Uvidíte nasledujúce antibiotiká: doxycyklín, tetracyklín, ampicilín, ciprofloxacín, penicilín, rifampicín a vakcíny. Čo ďalšie by ste mali zvážiť? No, vaša postava má fyziologické potreby, a preto musieť premýšľať, ako je uspokojiť. Zaujímavé je, že vzhľad charakteru možno zmeniť. To všetko záleží na vašom štýle hrania. Napríklad, oblečenie zašpiní, zobrazí sa strniskom na tvári, zjazvené telo.

Aby to bolo ľahšie udržať, hra dayz Samostatný ustanovuje vytvorenie klanov. V skupine hráčov cítiť istejšie, a, príslušne, a sú schopné významných výkonov. Na záver chcem mať na pamäti nasledujúce funkcie hry, ako zmeny v krajine okolo vás, ako budete pohybovať vpred a vplyvu poveternostných podmienok, o tom, čo sa deje. Tí, ktorí sa snažia hrať, nikdy povedať, že hra zle navrhnutý alebo že to bola nuda. Môžete sa sami presvedčiť, ako táto úžasná zábava, navrhnutý pre rušný voľný čas. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more