Záložky

Dňové dni

Alternatívne názvy: Preteky gon

Game Days Gone: thriller apokalyptického sveta.

V lete roku 2016 v lete 2016 predstavil americký vývojár SIE Bend Studio na výstave E3. Stali sa jednostrannými hráčmi v hre Days Gone bojovníkom s otvoreným svetom pre platformu PlayStation 4, kde sú udalosti od tretej strany. Podľa predloženého oznámenia je sprisahanie veľmi vzrušujúce. Obzvlášť sa mu páči milovníci všetkých druhov katastrof. Udalosti prezentované v hračke, toto je obdobie po katastrofe, ktorá sa stala pred dvoma rokmi. Pandémia kosila takmer celú populáciu, zničila aj veľké mestá.

Mnohé osady sa stali mestami s duchmi a ak tam, kde prežil život, sú to buď šialenci alebo mŕtvi. Len hrstka ľudí prežila túto hrôzu, ale sú rozptýlené v malých skupinách po celej krajine. Stojí to za to, že ich hľadajú, alebo je lepšie vyhnúť sa dlhodobej otázke života a smrti. Sú zmätení hrdinu bývalého kriminálneho Deakona sv. Jána a teraz pútnika.

Čo je známe o hre.

Play the Days Gone hra fanúšikovia žánru sú pripravení, a existuje veľa z nich. Hlavné funkcie hry sú:

  • Prečítajte prepravu pre pohyb
  • Získať užitočné položky
  • Zlepšite s pomocou zbraní a vozidla
  • Vytvorte pasce pre zombie
  • Dispel útoky
  • Príslušné zásoby a zdroje
  • Skin akýmkoľvek spôsobom

Pokiaľ neexistujú hranice, hrdina cestuje akýmkoľvek smerom, objavuje nové oblasti a využíva ich funkcie na vlastný prospech. Krajiny, mierne povedané, kruté bodkované sopečnými jazvami sú obrovské otvorené priestory pozdĺž pobrežia Tichého oceánu. A hneď ako sa v zrúcaninách objavia husto osídlené mestá, kde je ťažké nájsť spoľahlivý prístrešok od rozzuřených tvorov.

Medzi nimi sú salamandri, ktorí boli kedysi mladiství, ale boli infikovaní počas epidémie. Ich štýl útočenia, bitie a útek. Horda je viac organizovaná a početná, a preto koná harmonicky. Cestujú po cestách pri hľadaní jedla a akonáhle nájdu bohatú pôdu, môžu zostať v tejto oblasti dlho. V ich činnosti možno vysledovať predtým nadobudnuté zručnosti a každý používa svoj vlastný talent. Teraz sú tieto bytosti zakázané, alebo skôr, majú teraz nové princípy, kde sila je hlavná vec. Jediná vec, na ktorej je v tejto situácii dôležité, je zostať nažive a všetky prostriedky budú robiť, ale najprv nezabudnite stiahnuť Dni.

Ako tvrdia autori hračiek, je to vo svojom stvorenom svete vždy nebezpečné a prakticky nie je čas na oddych. Vedúci charakter musí byť vždy pripravený odpudzovať ďalší útok. Tí, ktorí sa rozhodli hrať Days Gone, by si mali byť vedomí toho, že ide o simulátor prežitia, odkiaľ všetko preteká.

O hlavnej postave.

Ale prečo sa stal diakonom hlavnou postavou a prečo sa mu podarilo vyhnúť sa smrti? Medzi jeho vlastnosti bezohľadnosť pri riadení motocykla. V predchádzajúcom živote bol členom motorkárskeho gangu a odvtedy si zachoval užitočné zručnosti na prežitie. Ako viete, chlapci na motocykloch často porušujú pravidlá, čo vedie ku konfliktom s políciou a často musí utiecť od nej. V priebehu rokov sa to stalo základným inštinktom, ktorý pomáha, keď je potrebné uniknúť z krvivých príšer.

Deacon, hoci negatívny hrdina, v iPlayer Days Gone, sa nedostatok morálnych princípov stáva aj kľúčom k úspechu. Chytrne ovláda zbraň a vie, ako ju vylepšiť z dostupných materiálov. To isté platí aj pre jeho oceľový konský motocykel, ktorý tiež prešiel významnými zmenami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more